Televizoriai nuvežti į Vėriškius

Net trys Vėriškių kaimo gyventojai buvo pradžiuginti televizoriais. Į „Radviliškio rajono paramos centrą“ kreipėsi „Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė su prašymų sunkiai gyvenantiems jos kraštiečiams padovanoti televizorius. Paramos centro darbuotojai nuvežė ir padovanojo televizorius Valerijui Silakovui, Linui Kristopavičiui ir Vitalijai Kisielienei.

Paramos centro darbuotojai dėkoja visiems, padovanojusiems nebereikalingus – jie rajono kaimuose rado naujus šeimininkus.

„Mieste senesni televizoriai žmonėms nebereikalingi, daugelis perka naujesnius, o kaime žmonės tokių galimybių neturi, mes džiaugiamės, kad pilietiški rajono gyventojai nebereikalingus, dar veikiančius televizorius ir kitą buitinę techniką paaukoja „Radviliškio rajono paramos centrui“, o Centro darbuotojai ją perduoda kaimo žmonėms, neturintiems galimybių įsigyti naujos. Kai žmogui tikrai reikia televizoriaus ar skalbimo mašinos, jis neklausia, kokia televizoriaus įstrižainė ar skalbimo mašina. Nors ir sena, bet dar galinti tarnauti buityje technika vargingiau besiverčiantiems rajono gyventojams suteikia daug džiaugsmo“,- sakė „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas G. Lipnevičius.

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts