Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

Sidabrave lankėsi Gerumas

Paskelbta

data

Į „Radviliškio rajono paramos centrą“ kreipėsi „Radviliškio krašto bendruomenės“ Sidabravo skyriaus vadovė Vilma Antanaitytė  su parašymu padėti Sidabravo gyventojai, kuriai skubiai reikalinga automatinė skalbimo mašina.

Sidabraviškei šis buities prietaisas labai reikalingas, nes skalbti rankomis moteriai sunku.
Sausio 11 dieną Liucijos Budavičienės svajonei buvo lemta išsipildyti –  Sidabravą pasiekė „Radviliškio rajono paramos centro“ darbuotojų savanorių atgabenta automatinė skalbimo mašina, padovanotą geranoriškų radviliškiečių.

„Radviliškio rajono paramos centro“ darbuotojai jau ne pirmą kartą lankėsi Sidabrave – jie čia beveik kiekvieną savaitę atvyksta su pagalba sunkiau besiverčiantiems sidabraviškiams: atveža rūbelių, avalynės, buities apyvokos daiktų.

„Radviliškio rajono paramos centras“ įkurtas 2014 metais, jo steigėjas ir pagrindinis rėmėjas – „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius. Paramos centro misija – padėti Radviliškio rajono bei miesto sunkiau besiverčiantiems gyventojams. Per gan trumpą laiką – trejus metus – padėta tūkstančiams rajono gyventojų. Per visą trejų metų laikotarpį išdovanota apie 200 tonų labdaros drabužiais bei avalyne, buities prietaisų, baldų bei kitų namų apyvokos daiktų, paaukotų  geranoriškų ir neabejingų kitų nepritekliams Radviliškio miesto bei rajono gyventojų.

Paramos centras yra padovanojęs ir 100 dėžių labdaros Umanės miesto, esančio Ukrainoje, žmonėms.
Paramos centro direktorius Gediminas Lipnevičius pasidžiaugė, kad pavyksta padėti vis didesniam žmonių skaičiui, o tuo pačiu dėkoja visiems, prisidedantiems prie šios gražios veiklos.

„Gaila, kad Sidabravo seniūnija neprisideda prie Paramos centro veiklos, abejingai žiūri į savo seniūnijos vargstančių gyventojų bėdas bei nepriteklių. Suvienijus seniūnijos bei Paramos centro jėgas, būtų galim apdėti didesniam sidabraviškių skaičiui, tačiau realybė yra kitokia. Dėkojame „Radviliškio krašto bendruomenės“ Sidabravo skyriaus vadovei Vilmai Antanaitytei, kuri ne kalbomis, o realiais darbai prisideda prie Sidabravo miestelio žmonių gerovės. Kitą savaitę Gerumas aplankys vadaktiečius“,- sakė „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius.

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

 

 

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi