Labdara dalinta Radviliškyje


Radviliškio rajono gyventojų prašymu, iš gyventojų surinkta labdara miesto gyventojams buvo dalinta vasario 7 dieną  „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose, Dariaus ir Girėno g. 30, Radviliškyje.

Pasirinkti rūbų ar avalynės susirinko nemažai Radviliškio miesto ir rajono gyventojų – tiek vyresnio amžiaus senjorų, tiek neįgalių asmenų ar daugiavaikių šeimų, gyventojų, kuriems reikalinga pagalba. Labdara drabužėliais, avalyne reikalinga daugeliui nepasiturinčių  rajono gyventojų, nesvarbu, ar  gyvenantiems kaime, ar mieste. Jei norite nemokamai gauti labdaros arba ją paaukoti vargstantiems mūsų rajono gyventojams, Jūsų laukiame „Radviliškio rajono paramos centro“ patalpose Radviliškyje, adresu: S. Dariaus ir S. Girėno 30, Radviliškis, III aukštas (virš „Humanos“) arba teiraukites telefonu 8655 59595.

Paimame  labdarą ir iš namų. Tinka viskas, kas švaru, nesuplyšę, nesugadinta – nuo šakutės,  žaislų, rūbelių, avalynės iki baldų. Taip pat bendradarbiaudami kartu su savaitraščiu „Radviliškio kraštas“ leidžiame naują rubriką „Parduodame bėdą“. Joje rasite, kokios pagalbos reikia gyventojams, pvz., naudotos skalbimo mašinos ar seno šaldytuvo ir t.t. Pageidaujantiems patiems suteikti pagalbą – pristatyti daiktus – suteikiame kontaktus.

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts