Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

Radviliškio miesto ir rajono gyventojų paaukota labdara pasiekė kaimus

Paskelbta

data

Vasario 2 dieną „Radviliškio rajono Paramos centro“ savanoriai, pasikrovę pilną autobusiuką gerų žmonių paaukotos labdaros rūbais ir avalynę, aplankė 6 Radviliškio rajono gyvenvietes, kuriose labdaros priėmimą organizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovai bei nariai.

Pirma- stotelė Pavartyčiai

Paramos centro autobusiukui atvykus į Pavartyčius, čia jau buvo nemažas būrys laukiančiųjų labdaros. Pavartyčiuose labdaros priėmimą suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Pavartyčių skyriaus vadovė Aksana Pelenytė. Susirinkusieji padėjo vairuotojui iškrauti labdarą ir nuskubėjo pasirinkti reikalingų drabužių, avalynės bei kitų daiktų, o Paramos centro savanoriai tęsė kelionę toliau.

Antra stotelė – Šeduva

Šeduvoje Paramos centro autobusiuką pasitiko „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovė Marija

Bakovienė ir jos pavaduotojas Vladas Andrejauskas. Bendruomenės Šeduvos skyriaus vadovai aktyvūs, stengiasi dėl savo krašto gyventojų. Visi, susirinkusieji labdaros, gavo po savaitraščio „Radviliškio kraštas“ numerį, žmonės teiravosi, kokia organizacija daro šį gerą darbą ir rinkosi reikiamus rūbus, avalynę bei kitus daiktus.

 

Trečia stotelė- Vaižgai

Labdaros priėmimą Vaižguose suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Rokonių, Džiugonių, Daukantų ir Vaižgų skyriaus vadovė Dijana Mikalauskienė. Susirinkusi grupelė žmonių Paramos centro savanoriams dėkojo už tai, kad nepamiršta ir neaplenkia jų nedidelio kaimo, moterys džiaugėsi tarp labdaros siuntos randančios rūbų ir kasdienai, ir tinkamų pasipuošti per šventes.

 

Ketvirta stotelė- Džiugonys

Džiugonyse labdaros priėmimą taip pat suorganizavo suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Rokonių, Džiugonių, Daukantų ir Vaižgų skyriaus vadovė Dijana Mikalauskienė.

Žmonės džiaugėsi, kad tarp atvežtos labdaros visada randa rūbų ir avalynės pagal sezoną: žiemą randa šiltų striukų, žieminių batų, kepurių, o vasara – vasarinių apdarų bei kitų reikalingų rūbų, net žaislų.

Penkta stotelė – Sidabravas

„Radviliškio rajono paramos centro“ darbuotojai jau ne pirmą kartą lankėsi Sidabrave – jie čia

beveik kiekvieną savaitę atvyksta su pagalba sunkiau besiverčiantiems sidabraviškiams: atveža

rūbelių, avalynės, buities apyvokos daiktų. Sidabraviškiais aktyviai ir nuoširdžiai rūpinasi „Radviliškio krašto bendruomenės“ Sidabravo skyriaus vadovė Vilma Antanaitytė.

Šešta stotelė – Vadaktai

Paramos centro darbuotojai aplankė ir Vadaktų kaimą. Labdaros priėmimą čia suorganizavo

„Radviliškio krašto bendruomenės“ Vadaktų skyriaus vadovė Inga Miliauskienė. Džiugu, kad Inga

neabejinga ir labai stengiasi padėti savo kaimo gyventojams. Paramos centro savanoriai,

pabendravę su susirinkusiais, išgirdo daug padėkos žodžių, atsisveikino su šio kaimo gyventojais iki kito karto ir grįžo planuoti kitos kelionės su labdarą po Radviliškio rajoną.

„Džiugu, kad „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai iniciatyvūs, netingi, rodo norą

padėti vargingiau gyvenantiems savo kraštiečiams. „Radviliškio rajono paramos centro“

misija – išgirsti pagalbos prašymą ir į jį atsiliepti. Kviečiu visus bendruomenių vadovus ir

aktyvius žmones kreiptis į mus ir mes tikrai atvyksime į jūsų miestelį ar kaimelį Radviliškio

rajone. „Radviliškio rajono paramos centro“ parama yra nemokama, nereikia mokėti nei už

atvežimą, nei už labdarą. Dėkoju visiems Radviliškio krašto žmonėms, kurie aktyviai

prisideda prie Paramos centro veiklos rūbeliais, avalyne, buitine technika, knygomis,

baldais ir kitais buities reikmenimis, skirtais sunkiau besiverčiančioms šeimoms,“- sakė

„Radviliškio rajono paramos centro“ bei „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas

Gediminas Lipnevičius.

Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S.

Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

 

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi