Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Teismų maratonas laikinai „pristabdomas“

Avatar

Paskelbta

data

Sklandžiai vykę korupcija kaltinamų Radviliškio rajono konservatorių teismo posėdžiai vėl pradėjo strigti. Galima padaryti tik vieną išvadą: „mero šaika“ galimai išsigando, kad teismas taip sparčiai artėja prie pabaigos.

Gegužės 9 d. teismo posėdis neįvyko, nes susirgo A. Juodžio advokatas, gegužės 16 d. negali atvykti  A. Čepononio advokatas A. Liutvinskas ir atstovauti kaltinamajam.

Gegužės 23 d. teismo posėdis įvyks, o gegužės 30 d. atšauktas dėl vieno iš advokatų užimtumo.
Birželio 13 d. teismo posėdis įvyks, o birželio 20 ir 27 dienomis neįvyks dėl teisėjos atostogų.
Kaip matome, kaltinamieji jau nebežaidžia žaidimo „Kam dabar eilė susirgti“, pradėjo sirgti bei turėti neatidėliotinų  reikalų advokatai.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019