Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Pagerbtos Baisogalos gimnazijos nacionalinio konkurso laureatės

Avatar

Paskelbta

data

Gegužės 5 d. Vilniaus mokytojų namuose vyko XVII–ojo nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija” nugalėtojų ir jų mokytojų apdovanojimo renginys. Jau ketvirtus metus Baisogalos gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvauja Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) kartu su Švietimo ir mokslo ministerija organizuojamame nacionaliniame mokinių  konkurse, kuriame šiais metais mūsų mokyklos šeštokė Austė Rimkūnaitė ir vienuoliktokė Rūta Kuznecovaitė konkursui kūrė piešinius ir savo amžiaus grupėse užėmė pirmąsias vietas. Sveikiname nugalėtojas!

Šiemet iš konkurse dalyvavusių virš 800 mokinių iš visos Lietuvos ir net lietuviškų mokyklų užsienyje, dešimčiai  išrinktų nugalėtojų, tarp jų ir mūsų Rūtai, buvo įteiktos išskirtinės europarlamentarės  Laimos Andrikienės dovanos: septynių dienų kelionė po Europą  ir kvietimai dalyvauti EP plenariniame posėdyje Strasbūre. Sveikiname Rūtą ir linkime turiningų įspūdžių kelionėje!

Tą proga, konkurso organizatoriai  laureatams ir jų mokytojams surengė ekskursijas po LR Seimą , Genocido aukų muziejų, Vilniaus miestą, vaišino skaniais užkandžiais, visus dalyvius apdovanojo diplomais, padėkos raštais bei atminimo dovanomis. Žinomas aktorius Giedrius Arbačiauskas dovanojo dainuojamosios poezijos koncertą.  Garbūs svečiai, LR Seimo nariai  sveikindami  nepagailėjo gerų žodžių, linkėjo gaivinti ateities viltį, išsaugoti Lietuvą ir toliau kurti mylint vienas kitą. Labai svarbu tai, kad mokiniai, šiame renginyje dar gali pabendrauti su gyvais skaudžių tautos išgyvenimų liudininkais.  Nepasimiršta konkurso dainų dalies laureatų  atliekamos dainos  žodžiai: ,,Neklausk,  neklausk,  ką tau Tėvynė turi duoti. Savęs paklausk – o tu jai ką davei?’’

 Džiugu, kad šis konkursas  ugdo jauno žmogaus kūrybinius gebėjimus, pilietinį mąstymą, puoselėja  tautinius jausmus, istorinę atmintį  ir išsiskiria ypatinga pagarba mokiniui ir mokytojui.      

 

                                                                         Baisogalos gimnazijos mokytoja Giedrė Nakutienė

 

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019