Konservatorė pripažino kaltę ir viešai atsiprašė

 

Sausio 19 d. Radviliškio rajono tarybos Etikos komisija svarstė, ar  tarybos narė S. Dišlė pažeidė valstybės politikų elgesio kodeksą.

„Radviliškio krašto“ skaitytojams primename, politikė, dirbanti UAB „Radviliškio šiluma“, gruodžio 14 d., darbo metu, užsiėmė labdaringa veikla – po namus žmonėms vežiojo šakočius. Beje, primename, kad konservatorė  S. Dišlė –  Šeimos paramos ir labdaros fondo pirmininkė.

Labdaringa veikla yra sveikintina ir reikalinga, tačiau fondo pirmininkė savo visuomenines pareigas atliko tada, kai turėjo vadovauti UAB „Radviliškio šiluma“ Realizacijos-abonentiniam skyriui. Kitaip tariant, sumaišė privačius ir visuomeninius interesus. Vadinasi, labdara konservatorė tarybos narė užsiiminėjo už mokesčių mokėtojų pinigus.

Kadangi iki Etikos komisijos atliekamo tyrimo pabaigos tarybos narė S. Dišlė savo elgesį pripažino neetišku, nesuderinamu su savo pareigomis ir institucija, kurioje ji dirba, bei viešai atsiprašė, Etikos komisija tyrimą nutarė nutraukti.

Pasak Etikos komisijos pirmininko J. Povilaičio, politikė gailisi dėl savo poelgio, pripažįsta, kad pažeidė Darbo kodeksą ir už tai gavo nuobaudą.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts