Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Konservatorė pripažino kaltę ir viešai atsiprašė

Avatar

Paskelbta

data

 

Sausio 19 d. Radviliškio rajono tarybos Etikos komisija svarstė, ar  tarybos narė S. Dišlė pažeidė valstybės politikų elgesio kodeksą.

„Radviliškio krašto“ skaitytojams primename, politikė, dirbanti UAB „Radviliškio šiluma“, gruodžio 14 d., darbo metu, užsiėmė labdaringa veikla – po namus žmonėms vežiojo šakočius. Beje, primename, kad konservatorė  S. Dišlė –  Šeimos paramos ir labdaros fondo pirmininkė.

Labdaringa veikla yra sveikintina ir reikalinga, tačiau fondo pirmininkė savo visuomenines pareigas atliko tada, kai turėjo vadovauti UAB „Radviliškio šiluma“ Realizacijos-abonentiniam skyriui. Kitaip tariant, sumaišė privačius ir visuomeninius interesus. Vadinasi, labdara konservatorė tarybos narė užsiiminėjo už mokesčių mokėtojų pinigus.

Kadangi iki Etikos komisijos atliekamo tyrimo pabaigos tarybos narė S. Dišlė savo elgesį pripažino neetišku, nesuderinamu su savo pareigomis ir institucija, kurioje ji dirba, bei viešai atsiprašė, Etikos komisija tyrimą nutarė nutraukti.

Pasak Etikos komisijos pirmininko J. Povilaičio, politikė gailisi dėl savo poelgio, pripažįsta, kad pažeidė Darbo kodeksą ir už tai gavo nuobaudą.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019