Grinkiškio gimnazijoje pristatytos Šiaulių universiteto studijų programos

Kovo 6 dieną Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijoje vyko vyresniųjų klasių mokinių susitikimas su Šiaulių universiteto atstovais, kurį organizavo mokyklos „Kino klubas“. Mintis organizuoti susitikimą kilo, mokiniams peržiūrėjus debiutinį režisieriaus Sauliaus Drungos filmą „Anarchija Žirmūnuose“.

Mūsų gimnazijoje svečiavosi Šiaulių universiteto vyresnieji rinkodaros specialistai Sonata Tenytė ir Arvydas Vaičiulis kartu su universiteto studentėmis. Renginio metu mokiniai gavo išsamią informaciją apieŠiaulių universiteto studijų programas bei priėmimo į universitetą tvarką, pasirinkimo galimybes, neakademinę veiklą ir socialines sąlygas. Apie didžiausios Šiaurės Lietuvos aukštosios mokyklos studentų gyvenimą, jų mokslus ir laisvalaikį pasakojo studentės Karolina Rupšytė ir Jomantė Slavinskaitė. 

Gimnazistai aktyviai dalyvavo konkurse, kuris buvo skirtas žinioms apie Šiaulių universiteto alumnus patikrinti. Universiteto programų pristatymas ne tik paįvairino ir papildė mokymosi procesą, bet ir padėjo dalyviams artimiau susipažinti su aukštosios mokyklos veikla, studijų sąlygomis, studentiško mokymosi ir aplinkos atspalviais. Kitais mokslo metais universitetas taps Vilniaus universiteto padaliniu – „Vilniaus universiteto Šiaulių akademija“.

                                                                                             Kino klubo vadovai       
Silva Morkūnienė ir Mindaugas Keniausis

Total
0
Dalinasi
Related Posts