Nustatyta asmenų aptarnavimo tvarka Radviliškio rajono savivaldybėje

Siekiant tinkamai valdyti ekstremaliąją situaciją ir užkirsti kelią galimam tolimesniam COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimui, nustatyta asmenų aptarnavimo tvarka Radviliškio rajono savivaldybėje.

Asmenys prioriteto tvarka aptarnaujami Radviliškio rajono savivaldybės administracijos darbo valandomis susisiekus su administracinę paslaugą teikiančiais darbuotojais ir tarnautojais (toliau tekste – darbuotojai) www.radviliskis.lt svetainėje nurodytais kontaktais.

Darbuotojai interesantą žodžiu užregistruoja priėmimui Radviliškio rajono savivaldybės administracijos patalpose. Ribojant vienu metu aptarnaujamų asmenų skaičių, interesantui rezervuojamas konkretus atvykimo laikas. Interesantai po vieną aptarnaujami Radviliškio rajono savivaldybės administracijos veiklos, socialinės rūpybos ir civilinės metrikacijos klausimais interesantų priėmimo patalpose, esančiose Aušros a. 10, Radviliškyje, centriniame vestibiulyje, arba seniūnijose pagal jų buveinės adresą. Esant būtinybei, darbuotojo sprendimu, interesantą galima aptarnauti darbuotojo darbo vietoje. Tokiu atveju interesantas pasitinkamas ir išlydimas paties darbuotojo.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos organizuojamose bet kokios formos posėdžiuose pašaliniai asmenys gali dalyvauti tik posėdžio pirmininko ar posėdį organizuojančio darbuotojo išankstiniu kvietimu.

Apribojamas darbuotojų fizinis kontaktas su interesantu, išlaikant ne mažesnį kaip 2 metro atstumą vienas nuo kito arba atskiriant darbo vietą nuo interesanto pertvaromis.

Uždarose erdvėse Radviliškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, aptarnaujantys interesantus, ir vyresni nei 6 metų interesantai dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) (toliau – kaukės). Reikalavimas dėvėti kaukes netaikomas neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį). Neaptarnaujami interesantai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Išvykose dirbantys tarnautojai, kurių darbas susijęs su išvyka į objektus (pvz., patikrinimas), turi vengti tiesioginio fizinio kontakto su kitais asmenimis, laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo nuo kitų asmenų, uždarose erdvėse dėvėti kaukes.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojams rekomenduojama bendrose įstaigos uždarose patalpose dėvėti kaukes.

Nurodoma visiems:

  • darbuotojams nedirbti, jeigu jiems yra privaloma izoliacija, izoliacijos laikotarpiu, išskyrus darbuotojus, dirbančius nuotoliniu būdu, arba gavus Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau tekste – NVSC) leidimą;
  • darbuotojams nedelsiant atsiskirti nuo kitų darbuotojų ir susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai nuotoliniu būdu arba konsultuotis Karštąja koronaviruso linija tel. 1808, jeigu pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., karščiavimas (37,3° C ir daugiau), sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, vėmimas, viduriavimas ir pan.);
  • darbuotojams sužinojus apie nustatytą COVID-19 ligą (koronaviruso infekciją), apie tai informuoti NVSC, bendradarbiauti su NVSC nustatant sąlytį turėjusius asmenis ir jiems taikant izoliaciją;
  • darbuotojams, jei bendro naudojimo patalpose yra lankytojų, iki kurių atstumas yra mažiau kaip 2 metrai, dėvėti kaukes;
  • gyvai organizuojamų posėdžių, susirinkimų, pasitarimų metu, kai dalyvauja pašaliniai asmenys, dalyviams dėvėti kaukes.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021-09-06 įsakymas Nr. A-888 (10.1) „Dėl darbo organizavimo Radviliškio rajono savivaldybės administracijoje“.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts