Eibariškių tvenkinyje šunis maudyti draudžiama


Į „Radviliškio krašto“ redakciją kreipėsi moteris, susirūpinusi neatsakingu žmonių elgesiu. Jos nuomone, Radviliškio miesto Eibariškių tvenkinyje kai kurie gyventojai maudo savo gyvūnus. Konkrečiu atveju – šunis. Radviliškietės  teigimu, taip užkrečiamas vanduo ir gali pablogėti vandens kokybė.
Valentina Grinienė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyr. specialistė, atsakinga už sanitariją, patvirtino, kad pagal nustatytas taisykles gyvūnus, įskaitant šunis, maudyti draudžiama: „Kiekvienas asmuo gali iškviesti policiją ar seniūnijos darbuotojus, jei užfiksuoja tokį pažeidimą. Gyvūnus maudantiems asmenims gresia administracinė atsakomybė už minėtus veiksmus.“ Ji taip pat patvirtino, kad kol kas maudyklose vandens kokybė yra gera.
Suprantamas ir gyvūnų savininkų elgesys, kai tokiomis karštomis dienomis jie leidžia vandenyje atsigaivinti ir savo augintiniams. Tačiau tai galima padaryti ir kitomis priemonėmis ar būdais, nesukeliant grėsmės kitiems visuomenės narių poreikiams.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts