Du politikai nesitaiksto su lėšų švaistymu

Po publikacijos savaitraštyje „Radviliškio kraštas“ apie UAB „Godlija“ keistomis aplinkybėmis ir sąlygomis laimimus viešuosius pirkimus, du Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos nariai nusprendė su tuo nesitaikstyti.

Paskutiniame Tarybos posėdyje nepartinis Eduardas Martynkinas ir „darbietis“ Justas Malinauskas viešu kreipimusi pareikalavo merą A. Čepononį sudaryti darbo grupę. Jų manymu, ji yra reikalinga, kad būtų galima ištirti, kodėl turėdama bent 10 tūkstančių daugiau gyventojų, Kėdainių rajono savivaldybė perka išmokų gyventojams išmokėjimo paslaugą trejų metų laikotarpiui už nepilnus 30 tūkstančių eurų, kai tuo tarpu Radviliškio rajono savivaldybė tą pačią paslaugą nuperka ketverių metų laikotarpiui už 120 tūkstančių eurų!!! Nereikia turėti ekonomisto ar finansininko išsilavinimą, kad suprastum, jog Radviliškyje UAB „Godlija“ „pasisekė“ net 3 kartais. Tokio rentabilumo galėtų pavydėti net ir patys turtingiausi bankai.

Pačiame Radviliškyje puse lūpų šnekama, kad UAB „Godlija“ yra Tarybos nario V. Smalinsko įmonė, kurios direktorė R. Banaitienė, buvusi politiko pavaldinė buvusiame „Sodros“ Radviliškio skyriuje, visus sprendimus priima tik jam pritarus. Nors tokias tiesiogines sąsajas pats politikas neigia, tačiau tiek jo, tiek įmonės UAB „Godlija“, tiek daugiabučių namų bendrijos, kuriai vadovauja politiko žmona V. Smalinskienė, sprendimai investuoti į Vasario 16 -iosios gatvėje esantį pastatą sutampa. Kokį sprendimą priims meras A. Čepononis, dar nėra žinoma. Tačiau tikėtina, kad kreipimąsi pasirašę tik du politikai nenuleis rankų negavę pritarimo iš mero dėl švaistomų rajono biudžeto lėšų ir atskaitomybės ieškos kitais būdais.

Marius  Aleksiūnas

Total
0
Dalinasi
Related Posts