Dovanos vaikams pasklido po rajoną

Būrys Radviliškio miesto ir rajono mokinukų džiaugiasi padovanotomis naujomis kuprinėmis, mokyklinėmis priemonėmis bei saldžiomis dovanėlėmis.

Prieš mokslo metų pradžią buvo paskelbta akcija, kurios metu radviliškiečiai ir aplinkinių gyvenviečių gyventojai galėjo dovanoti naujas mokyklines priemones Radviliškio krašto vaikams. O radviliškiečiai tikrai buvo dosnūs. Jie nešė sąsiuvinius, piešimo popierių, rašiklius, penalus, kuprines.

Pasibaigus akcijai, pačioje vasaros pabaigoje buvo nupirkta daugiau nei dešimt kuprinių ir mokyklinių priemonių. ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininko pavaduotoja Vilma Aleknienė, padedama Paramos centro administratorės Sonatos Skorkaitės, kruopščiai surūšiavo, sudėliojo ne tik mokyklines priemones, kad kiekvienoje kuprinėje jų būtų vienodai, bet ir įdėjo po saldžią staigmeną, kad mokslo metai prasidėtų smagiai ir nuotaikingai.

Dėl pagalbos, kam padovanoti, buvo kreiptasi į „Radviliškio krašto bendruomenės“ Miežaičių, Puipių, Pociūnų, Baisogalos, Sidabravo, Šeduvos, Skėmių, Vėriškių, Vadaktų, Daugėlaičių ir, aišku, Radviliškio skyrių vadovus, kurie neatsisakė pagelbėti, bet ir mielai išdalino vaikams dovanas savo gyvenvietėse – kuprines, pilnas mokyklinių reikmenų.

Šios gražios akcijos organizatorius ir koordinatorius Gediminas Lipnevičius, o kad vaikams būtų maloni staigmena, taip pat prisidėjo ,,Radviliškio rajono paramos centras“, ,,Radviliškio krašto bendruomenė“ bei daugelis geros širdies radviliškiečių. Visiems prisidėjusiems tariame didelį Ačiū.

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts