Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

Labdara nugabenta į Tyrulius ir Acokavus

Paskelbta

data

 

Sausio 13 dieną „Radviliškio rajono paramos centro“ darbuotojai su labdara išsiruošė į kelionę po Radviliškio rajoną ir aplankė dvi gyvenvietes.

           Pirma stotelė

            

„Radviliškio rajono paramos centro“ autobusiukas pasuko negreideriuotais keliais link Tyrulių, nors ir sunkiai, bet tikslą pasiekė. Paramos centro darbuotojai apsilankė Tyruliuose, kur vietiniai gyventojai laukė  rūbų ir avalynės, padovanotų Radviliškio miesto ir rajonų gyventojų. Taip pat visi atėjusieji gavo dovanų didžiausio Radviliškio miesto ir rajono laikraštį „Radviliškio kraštas“  egzempliorių. Šioje gyvenvietėje labdaros priėmimą suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ narė Jūratė Balčiūnienė.
Paramos centro darbuotojai bei jo vadovas G. Lipnevičius, kuris, negailėdamas savo brangaus laiko, veža labdarą, sulaukė iš tyruliečių daug padėkų ir gražių žodžių. Paramos centro darbuotojai, pabendravę su susirinkusiais žmonėmis, atsisveikino iki kito karto ir tęsė kelionę toliau.

Antra stotelė            

Pirmą kartą Paramos centro darbuotojai aplankė Acokavų gyvenvietę. Labdaros priėmimą čia suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Acokavų skyriaus vadovas Kazimieras Limantas. Labdara buvo iškrauta bendruomenės namuose, Kazimieras Limantas ją gyventojams išdalino sausio 14 dieną. Džiaugiamės, kad Kazimieras neabejingas kaimynų nepritekliui ir labai stengiasi padėti visiems savo kaimo gyventojams.
„Radviliškio rajono paramos centro“ darbuotojai Acokavų gyvenvietėje apsilankė pirmą kartą, bet ne paskutinį, nes kaime gyvena daug žmonių, kuriems reikalinga pagalba.

„Džiugu, kad „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai iniciatyvūs, netingi, rodo norą padėti vargingiau  gyvenantiems savo kraštiečiams. „Radviliškio rajono paramos centro“ misija- išgirsti pagalbos prašymą ir į jį atsiliepti. Kviečiu visus bendruomenių vadovus ir aktyvius žmones kreiptis į mus ir mes tikrai atvyksime į jūsų miestelį ar kaimelį Radviliškio rajone. „Radviliškio rajono paramos centro“ parama yra nemokama, nereikia mokėti nei už atvežimą, nei už labdarą. Dėkoju visiems Radviliškio krašto žmonėms, kurie aktyviai prisideda prie Paramos centro veiklos rūbeliais, avalyne, buitine technika, knygomis, baldais ir kitais buities reikmenimis, skirtais sunkiai besiverčiančioms šeimoms,“- sakė „Radviliškio rajono paramos centro“ bei „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius.

Polekėlės klebonas dalinasi gerumu

Radviliškio rajono paramos centras sulaukė netikėto skambučio iš Acokavų – skambino Polekėlės klebonas Feliksas Baliūnas ir pasiūlė „Radviliškio rajono paramos centrui“ atiduoti savo nereikalingus baldus, buities daiktus bei buitinę techniką.

Įdomi detalė – pagalba buvo reikalinga tos pačios parapijos žmonėms, netoliese gyvenantiems acokaviškiams, tad paramos centro darbuotojams beliko tik pakrauti krovinį pervežti kelis šimtus metrų.

„Didžiausia pagarba klebonui Feliksui Balčiūnui, kuris parodė dorą pavyzdį, kaip padėti savo kaimynams. Bendruomenės vardu labai jam dėkojame“,- sakė į Acokavus atvykęs „Radviliškio krašto bendruomenės“ bei „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas G. Lipnevčius. Tai dar kartą įrodo, kad skatinti bendruomeniškumą tiesiog būtina, nes kartais mums nereikalingas daiktas gali būti labai reikalingas kaimynui.
Valerija Veršinskienė  iš klebono Felikso Baliūno gavo šaldytuvą. Moteris augina 3 vaikus ir šaldytuvas jai buvo labai reikalingas.
Skalbimo mašina atiduota Birutei Abokaitei ir Juozui Petriečiui, o kitąpus kelio gyvenantys Vladas Mizutavičius ir Zita Kalvaitienė iš klebono gavo sofą lovą, patalynės, staliuką, 4 fotelius bei kitų daiktų.
Dėkojame Zitai Kalvaitienei bei Vladui Mizutavičiui, kurie ne tik gavo paramos, bet ir patys padovanojo daug rūbelių acokavuose gyvenančiai šeimai. Paramos centro darbuotojai džiaugiasi, kad veždami labdarą galėjo padėti trim šeimoms, tik perveždami baldus iš vieno kiemo į kitą. Dar kartą dėkojame Polekėlės klebonui Feliksui Baliūnui už parodyta gerumą žmonėms.


Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas)

V. Mizutavičius džiaugiasi parama                     Labdaros gabenime talkinęs V. Mikalauskis

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

 

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi