Ukrainos žmonėms surinkta 100 dėžių labdaros

Radviliškio rajono savivaldybės įkurto Radviliškio ir Umanės draugystės klubo pirmininkas Vytautas Simelis birželio pradžioje kreipėsi į „Radviliškio rajono paramos centro“ bei „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovą Gediminą Lipnevičių, kviesdamas prisidėti prie labdaros siuntos ruošimo Umanės (Ukraina) žmonėms.

Pasak V.Simelio, šiuo metu Umanės žmonės gyvena taip, kaip lietuviai gyveno 1991- aisiais, todėl jiems reikalinga pagalba.

„Radviliškio rajono paramos centras“ bei „Radviliškio krašto bendruomenė“ pakvietė prie labdaros akcijos prisijungti ir humanitarinę veiklą vykdančią  „Carito“ organizacija. Jos vadovė Joana Daunorienė mielai sutiko prisidėti prie labdaros siuntos ruošimo.

Padedant geranoriškiems radviliškiečiams, per trumpą laiką buvo surinkta apie 1500 kilogramų labdaros, skirtos Umanės žmonėms. Labdara buvo peržiūrėta, supakuota į 100 dėžių ir perduota  Radviliškio ir Umanės draugystės klubo pirmininkui V. Simeliui.

„Tai pirmas atvejis, kai viena bendruomenė per tokį trumpą laiką surinko tokį didelį labdaros kiekį. Džiugu, kad Radviliškio rajono žmonės neabejingi vargstantiems Ukrainos žmonėms ir paaukojo rūbų, avalynės. Gaila, kad prie labdaros akcijos neprisidėjo kitos bendruomenės bei mero Antano Čepononio dosniai remiamas Šeimos labdaros ir paramos fondas“,- sakė „Radviliškio rajono paramos centro“ ir  „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovas Gediminas Lipnevičius.

Linkėtume visoms bendruomenėms būti aktyvesnėms ir sekti „Radviliškio krašto bendruomenės“ pavyzdžiu, kuri moka ne tik imti labdarą, bet ir pasidalinti ja su tais, kuriems jos reikia labiau.

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts