Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

Labdara nugabenta į Skėmius, Grinkiškį, Kairėnus, Miežaičius, Puipius, Vėriškius ir Pavartyčius

Paskelbta

data

„Radviliškio rajono paramos centro“ darbuotojai su labdara išsiruošė į kelionę po Radviliškio rajoną: sausio 29 dieną aplankė tris, o vasario 5 dieną – keturias gyvenvietes. Buvo išvežta apie 4 tonos labdaros, jos atėjo padėti iškrauti ir perskirstyti per šimtas gyventojų.

Pirma stotelė – Miežaičiai

„Radviliškio rajono paramos centro“ autobusiukas, pilnas drabužių ir avalynės, apsilankė Miežaičiuose, kur vietiniai gyventojai laukė rūbų ir avalynės, padovanotų Radviliškio miesto ir rajonų gyventojų. Taip pat visi atėjusieji gavo dovanų – didžiausio Radviliškio miesto ir rajono laikraščio „Radviliškio kraštas“ egzempliorių. Šioje gyvenvietėje labdaros priėmimą suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Miežaičių skyriaus vadovė Natalija Mondrovickienė ir jos pavaduotoja Ona Kazlovskaja. Paramos centro darbuotojai sulaukė iš miežaitiškių daug padėkų ir gražių žodžių. Padovanoję televizorių, Paramos centro darbuotojai, pabendravę su susirinkusiais žmonėmis, atsisveikino iki kito karto ir tęsė kelionę toliau.

Antra stotelė- Puipiai

Paramos centro darbuotojai aplankė ir Puipių kaimą. Labdaros priėmimą čia suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Puipių skyriaus vadovė Gintarė Ivinskienė. Džiaugiamės, kad Gintarė neabejinga kaimynų nepritekliams ir labai stengiasi padėti savo kaimo gyventojams. Vienam kaimo gyventojui padovanotas jam reikalingas televizorius.

Trečia stotelė- Vėriškiai

Vėriškiuose labdaros priėmimą suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė. „Radviliškio rajono paramos centro“ darbuotojai Vėriškių gyvenvietėje apsilankė ne pirmą kartą, bet ir ne paskutinį, nes kaime gyvena daug žmonių, kuriems labai reikalinga pagalba. Vadovei buvo perduotas televizorius, kurio jau laukė vyresnio amžiaus vėriškietė.

Ketvirta stotelė- Pavartyčiai

„Radviliškio krašto bendruomenės“ Pavartyčių skyriaus vadovė Aksana Pelenytė kreipėsi į Paramos centro vadovą Gediminą Lipnevičių su prašymu pagelbėti kaimo žmonėms. Jos prašymas buvo išgirstas ir Pavartyčių kaimo gyventojai netrukus galėjo iš labdaros siuntos pasirinkti rūbų, avalynės suaugusiems ir vaikams. Dėkojame vadovės sūnui Gedui, kuris prisidėjo prie labdaros dalijimo. Televizorius buvo paliktas ir šioje gyvenvietėje. Nors ir pavargę, bet geros nuotaikos, grįžome namo. Primename, kad Paramos centro atvežta labdara nieko nekainuoja, ją jums dovanoja geri, bendruomeniški, neabejingi Radviliškio miesto ir rajono gyventojai.

Pirma stotelė – Skėmiai

„Radviliškio rajono paramos centro“ autobusiukas pilnas drabužių ir avalynės apsilankė Skėmiuose. Birutė Sliosorienė, aktyvi „Radviliškio krašto bendruomenės“ narė, Skėmių bendruomenės pirmininkė, kreipėsi į Paramos centro vadovą Gediminą Lipnevičių su prašymu pagelbėti kaimo žmonėms. Jos prašymas buvo išgirstas ir Skėmių gyventojai netrukus galėjo iš labdaros siuntos pasirinkti rūbų, avalynės suaugusiems ir vaikams. Buvo atvežtas ir padovanotas televizorius. Paramos centro darbuotojai sulaukė iš skėmiškių daug padėkų, gražių žodžių ir gardžių vaišių. Pabendravę su susirinkusiais žmonėmis, Centro darbuotojai atsisveikino iki kito karto ir tęsė kelionę toliau.

Antra stotelė – Grinkiškis

Paramos centro autobusiukas aplankė Grinkiškį, kuriame labdaros atvežimą suorganizavo Grinkiškio bendruomenės pirmininkė Rasa Šulienė. Atvažiavus Paramos centro autobusiukui, vietiniai gyventojai jau buvo susirinkę miestelio aikštėje ir laukė rūbų ir avalynės, padovanotų neabejingų Radviliškio miesto ir rajono gyventojų. Grinkiškietis dovanų gavo televizorių. Taip pat visi atėjusieji gavo dovanų po didžiausio Radviliškio miesto ir rajono laikraščio „Radviliškio kraštas“ egzempliorių.

Trečia stotelė – Kairėnai ir Kairėnėliai

Paramos centro darbuotojai taip pat aplankė Kairėnų ir Kairėnėlių kaimus. Labdaros priėmimą čia suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Kairėnėlių, Kairėnų skyriaus vadovė Renata Stasiulaitytė. Džiaugiamės, kad Renata neabejinga kaimynų nepritekliui ir labai stengiasi padėti savo kaimo gyventojams. Nepamiršta padovanoti ir televizoriaus. Šiltai pabendravę, pavaišinti pajudėjome namų link.


„Džiaugiuosi mūsų „Radviliškio krašto bendruomenės“ padalinių vadovais, kurie negailėdami savo laiko ne kalbomis o darbais rūpinasi Radviliškio rajono žmonėmis, didelis Ačiū Jiems. Dar dėkoju Radviliškio miesto ir rajono gyventojams, kurie neabejingi nepasiturintiems, dovanoja nebereikalingus daiktus, rūbelius, avalynę. Vis daugiau ir daugiau radviliškiečių prisideda prie Paramos centro veiklos. Jau dabar galiu drąsiai teigti, kad „Radviliškio rajono paramos centras“, negaudamas jokių lėšų, yra didžiausia pagalbą teikianti organizacija Radviliškio rajone. Ačiū savanoriams, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos.
Sąžiningumas, skaidrumas yra mūsų bendruomenės bei centro veiklos pagrindas. Gaila, kad rajono valdžia neprisideda nei vienu centu prie mūsų veiklos, bet gal jie turtingi ir paprastų žmonių bėdų nelabai supranta“,sakė „Radviliškio rajono paramos centro“ bei „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius.

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi