Labdara nugabenta į Skėmius, Grinkiškį, Kairėnus, Miežaičius, Puipius, Vėriškius ir Pavartyčius

„Radviliškio rajono paramos centro“ darbuotojai su labdara išsiruošė į kelionę po Radviliškio rajoną: sausio 29 dieną aplankė tris, o vasario 5 dieną – keturias gyvenvietes. Buvo išvežta apie 4 tonos labdaros, jos atėjo padėti iškrauti ir perskirstyti per šimtas gyventojų.

Pirma stotelė – Miežaičiai

„Radviliškio rajono paramos centro“ autobusiukas, pilnas drabužių ir avalynės, apsilankė Miežaičiuose, kur vietiniai gyventojai laukė rūbų ir avalynės, padovanotų Radviliškio miesto ir rajonų gyventojų. Taip pat visi atėjusieji gavo dovanų – didžiausio Radviliškio miesto ir rajono laikraščio „Radviliškio kraštas“ egzempliorių. Šioje gyvenvietėje labdaros priėmimą suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Miežaičių skyriaus vadovė Natalija Mondrovickienė ir jos pavaduotoja Ona Kazlovskaja. Paramos centro darbuotojai sulaukė iš miežaitiškių daug padėkų ir gražių žodžių. Padovanoję televizorių, Paramos centro darbuotojai, pabendravę su susirinkusiais žmonėmis, atsisveikino iki kito karto ir tęsė kelionę toliau.

Antra stotelė- Puipiai

Paramos centro darbuotojai aplankė ir Puipių kaimą. Labdaros priėmimą čia suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Puipių skyriaus vadovė Gintarė Ivinskienė. Džiaugiamės, kad Gintarė neabejinga kaimynų nepritekliams ir labai stengiasi padėti savo kaimo gyventojams. Vienam kaimo gyventojui padovanotas jam reikalingas televizorius.

Trečia stotelė- Vėriškiai

Vėriškiuose labdaros priėmimą suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė. „Radviliškio rajono paramos centro“ darbuotojai Vėriškių gyvenvietėje apsilankė ne pirmą kartą, bet ir ne paskutinį, nes kaime gyvena daug žmonių, kuriems labai reikalinga pagalba. Vadovei buvo perduotas televizorius, kurio jau laukė vyresnio amžiaus vėriškietė.

Ketvirta stotelė- Pavartyčiai

„Radviliškio krašto bendruomenės“ Pavartyčių skyriaus vadovė Aksana Pelenytė kreipėsi į Paramos centro vadovą Gediminą Lipnevičių su prašymu pagelbėti kaimo žmonėms. Jos prašymas buvo išgirstas ir Pavartyčių kaimo gyventojai netrukus galėjo iš labdaros siuntos pasirinkti rūbų, avalynės suaugusiems ir vaikams. Dėkojame vadovės sūnui Gedui, kuris prisidėjo prie labdaros dalijimo. Televizorius buvo paliktas ir šioje gyvenvietėje. Nors ir pavargę, bet geros nuotaikos, grįžome namo. Primename, kad Paramos centro atvežta labdara nieko nekainuoja, ją jums dovanoja geri, bendruomeniški, neabejingi Radviliškio miesto ir rajono gyventojai.

Pirma stotelė – Skėmiai

„Radviliškio rajono paramos centro“ autobusiukas pilnas drabužių ir avalynės apsilankė Skėmiuose. Birutė Sliosorienė, aktyvi „Radviliškio krašto bendruomenės“ narė, Skėmių bendruomenės pirmininkė, kreipėsi į Paramos centro vadovą Gediminą Lipnevičių su prašymu pagelbėti kaimo žmonėms. Jos prašymas buvo išgirstas ir Skėmių gyventojai netrukus galėjo iš labdaros siuntos pasirinkti rūbų, avalynės suaugusiems ir vaikams. Buvo atvežtas ir padovanotas televizorius. Paramos centro darbuotojai sulaukė iš skėmiškių daug padėkų, gražių žodžių ir gardžių vaišių. Pabendravę su susirinkusiais žmonėmis, Centro darbuotojai atsisveikino iki kito karto ir tęsė kelionę toliau.

Antra stotelė – Grinkiškis

Paramos centro autobusiukas aplankė Grinkiškį, kuriame labdaros atvežimą suorganizavo Grinkiškio bendruomenės pirmininkė Rasa Šulienė. Atvažiavus Paramos centro autobusiukui, vietiniai gyventojai jau buvo susirinkę miestelio aikštėje ir laukė rūbų ir avalynės, padovanotų neabejingų Radviliškio miesto ir rajono gyventojų. Grinkiškietis dovanų gavo televizorių. Taip pat visi atėjusieji gavo dovanų po didžiausio Radviliškio miesto ir rajono laikraščio „Radviliškio kraštas“ egzempliorių.

Trečia stotelė – Kairėnai ir Kairėnėliai

Paramos centro darbuotojai taip pat aplankė Kairėnų ir Kairėnėlių kaimus. Labdaros priėmimą čia suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Kairėnėlių, Kairėnų skyriaus vadovė Renata Stasiulaitytė. Džiaugiamės, kad Renata neabejinga kaimynų nepritekliui ir labai stengiasi padėti savo kaimo gyventojams. Nepamiršta padovanoti ir televizoriaus. Šiltai pabendravę, pavaišinti pajudėjome namų link.


„Džiaugiuosi mūsų „Radviliškio krašto bendruomenės“ padalinių vadovais, kurie negailėdami savo laiko ne kalbomis o darbais rūpinasi Radviliškio rajono žmonėmis, didelis Ačiū Jiems. Dar dėkoju Radviliškio miesto ir rajono gyventojams, kurie neabejingi nepasiturintiems, dovanoja nebereikalingus daiktus, rūbelius, avalynę. Vis daugiau ir daugiau radviliškiečių prisideda prie Paramos centro veiklos. Jau dabar galiu drąsiai teigti, kad „Radviliškio rajono paramos centras“, negaudamas jokių lėšų, yra didžiausia pagalbą teikianti organizacija Radviliškio rajone. Ačiū savanoriams, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos.
Sąžiningumas, skaidrumas yra mūsų bendruomenės bei centro veiklos pagrindas. Gaila, kad rajono valdžia neprisideda nei vienu centu prie mūsų veiklos, bet gal jie turtingi ir paprastų žmonių bėdų nelabai supranta“,sakė „Radviliškio rajono paramos centro“ bei „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius.

Total
0
Dalinasi
Related Posts