Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

Vėriškių ir Šeduvos gyventojus pasiekė parama

Paskelbta

data

Į „Radviliškio rajono paramos centrą“ kreipėsi „Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė dėl reikalingų baldų, buitinės technikos bei kitų reikmenų Vėriškių kaimo ir Šeduvos miestelio gyventojams. Į jos prašymą buvo operatyviai sureaguota ir gyventojams  buvo nugabenti reikalingi daiktai.

Padovanoti televizoriai

„Radviliškio rajono paramos centras“ padovanojo televizorių Mantui Gedminui ir Simonai Kazelytei.

Savo šeimininkus surado baldai ir buities rakandai

Vienišam vyrui Algiui Senuliui  Paramos centras padovanojo sofa-lova. Vyras labai džiaugėsi, kad taip greitai gavo labai reikalingą baldą.

Jaunuoliui Andriui Rutkauskui buvo nugabenti jam labai reikalingi daiktai: durys, bufetas ir televizorius.
Vėriškių kaimo gyventojui Kristupui Linui buvo padovanota dvigulė antklodė ir pagalvė.
Eugenijai Stonienei, gyvenančiai Vėriškių kaime, padovanoti kilimas  puodas ir trintuvė kopūstams.

Buitinė technika padovanota jaunai mamai

Šeduvei Kristinai Vriubliauskaitei, auginančiai trejų metų dukrytę, buvo padovanota dujinė viryklę ir šaldytuvas.

Dėkojame šeduvei Mildai Astrauskenei už padovanotą televizorių. 

„Didelis ačiū nuo Paramos centro darbuotojų Romai Mockienei už suorganizuotą talką ir daiktų pervežimą. Ji – puikus pavyzdys daugeliui žmonių, ypač kitų „Radviliškio krašto bendruomenės” gyvenviečių vadovams“,- sakė „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius, džiaugdamasis šios moters aktyvumu.

Jei norite nemokamai gauti labdaros arba ją paaukoti vargstantiems mūsų rajono gyventojams, Jūsų laukiame „Radviliškio rajono paramos centro“ patalpose adresu: Radviliškis, S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, III aukštas (virš „Humanos“), arba teiraukitės telefonu 8 655 59 595. Paimame labdarą ir iš namų. Tinka visiškai viskas, kas švaru, nesuplyšę ar nesugadinta: nuo šakutės, lėkštės, žaislų, rūbelių, avalynės, baldų ir t.t.

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

 

REKLAMA
1 Comment

1 Comment

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi