Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

,,Radviliškio bočių“ ir Polekėlės globos namų gyventojų draugystės popietė

Paskelbta

data

PB ,,Radviliškio bočių“ ir Polekėlės globos namų draugystė tęsiasi jau du dešimtmečius, bet per paskutinius metus nebuvome nei karto susitikę – planavome pasimatyti rudenį, tačiau labai apsidžiaugėme sulaukę netikėto socialinės darbuotojos Linos skambučio ir kvietimo atvykti. Suskubome ruoštis.
Rami, saulėta ir graži birželio 1-osios popietė. Idealiai sutvarkyta Polekėlės globos namų aplinka, teritoriją puošia ir nuostabiai kvepia bijūnų žiedai. Prieš sceną tvarkingai susėdę šių namų gyventojai – žiūrovai. Senjorės pasidabinusios karoliais, gražiais rūbais, kukliu ir tvarkingu makiažu. Akivaizdu, kad ši popietė senelių namuose tikra šventė!
Kelionėn išsiruošęs gausus ,,Bočių“ kolektyvas netilpo į vieną autobusiuką. Tad prašyta ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininko Gedimino Lipnevičiaus pagalbos, kuris ne tik mielai sutiko padėti, parūpino transportą, bet ir kartu su bendruomenės pavaduotoja Vilma Alekniene bei bendruomenės fotografu Andriumi Litinsku prisijungė prie gražios išvykos į Polekėlės globos namus. Į kelionę pirmininkas su bendruomenės nariais išvyko netuščiomis, o pasiėmė ,,Radviliškio rajono paramos centro“ savanorių numegztų daug šiltų kojinių globos namų gyventojams. Pirmininkas visiems Polekėlės globos namų gyventojams padovanojo „Paramos centro“ moterų gražiai numegztas spalvotas kojines. Net penkias poras šiltų kojinių dovanojo ir dainininko Viktoro žmona Vlada. Taigi, ateinančią žiemą seneliai kojų tikrai nešals!
Ir štai, pagaliau į sceną, papuoštą margaspalviais bijūnų žiedais, įžengė ,,Bočiai“. Daina keitė dainą, o tarp dainų mintos mįslės, spręsti trumpi galvosūkiai. Buvo paprašyta padainuoti ir globos namų šeimininkų, kurie nesikuklino, ilgai negalvojo ir smagiai uždainavo: ,,O tai buvo, o tai buvo vakarai, vakarai, kai žydėjo jazminai …“ Prie dainos prisijungė ir visi, esantys scenoje, bei bendruomenės nariai kartu su pirmininku.
,,Bočiai“ senelius vaišino lauktuvėms atvežtu šakočiu, o šeimininkai svečius karštą dieną atgaivino šaltu naminiu kompotu, vaišino pyragu, saldainiais. Besivaišinant bendrauta, šnekėta, išsiaiškinta ir pusiau juokais, pusiau rimtai nuspręsta, kad patekti į šiuos puikius globos namus ir juose praleisti senatvę ,,Bočiai“ neturi jokių galimybių, nes eilės labai ilgos.
Tuščiomis svečiai neišvyko namo, lauktuvių šeimininkai įdėjo ne tik saldainių, bet ir apdovanojo margaspalve bijūnų puokšte. Išvykdami vieni su kitais sutarė, kad kitą kartą susitiks rudenį, Radviliškyje organizuojamoje ,,Bočių“ popietėje arba pavasarį vyksiančiame „Radviliškio krašto bendruomenės“ trijų metų gimtadienyje.
,,Dėkojame ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkui Gediminui Lipnevičiui už suorganizuotą pavėžėjimą ir dovanotas gražias bei šiltas kojines. Ir, žinoma, nuoširdus ačiū Polekėlės globos namų kolektyvui ir gyventojams už šiltą priėmimą. Tegul mūsų draugystė tęsiasi ir gyvuoja dar ilgai, ilgai“, – ,,Bočių“ vardu dėkojo vadovė Rimantė Radavičienė.

PB ,,Radviliškio bočių“ informacija

 

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi