Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Vargai dėl kelių

Avatar

Paskelbta

data

Gyventojai skundžiasi


Į „Radviliškio krašto“ redakciją vis dažniau kreipiasi rajono gyventojai dėl duobėtų, nepravažiuojamų kelių. Gyventojams atrodo, kad seniūnai nesirūpina keliais, bet kartais paprasčiausia  reikia palaukti tinkamų oro sąlygų keliams tvarkyti.

Į redakciją kreipėsi Sidabravo seniūnijos Kundrėnų kaimo gyventojas. „Iki Kundrėnų kaimo labai geras kelias, bet per kaimą labai duobėtas. Labai prastas kelias į kapines – jeigu karstas stiprus, tai atlaiko, o jeigu prastesnis, tai velionis gali ir atsisėsti, pasižiūrėti, kas darosi. Kelias link kapinių labai svarbus – juk atvažiuoja ir iš kitur žmonės aplankyti artimųjų kapų. Pamiršo seniūnas mūsų kaimą“,- guodėsi žmogus.

Netrukus Kundrėnų kaimo gyventojai įsitikino, kad Sidabravo seniūnas V. Blužas jų kaimo nepamiršo – duobėtas kelias per kaimą sutvarkytas. Dėkojame seniūnui, kad operatyviai reagavo į gyventojų skundus.
Šeduvos seniūnijos gyventoja kreipėsi į redakciją dėl nepravažiuojamo kelio į Riaubų kaimą. „Į kaimą neįmanoma nuvažiuoti nei nuo Paežerių, nei nuo Užuožerių, nei nuo Arimaičių kaimų pusių. Šiame kaime gyvena mūsų vieniša giminaitė, o nuvažiuoti iki kaimo problematiška“,- guodėsi moteris.

Šeduvos seniūnas J. Pranys sakė žinantis apie šią problemą. „Žinau problemą dėl šio kelio, pagerėjus oro sąlygoms kelias bus tvarkomas. Seniūnijoje keliai jau tvarkomi, greideris dirba“,- sakė seniūnas. Tikėkimės, kad kelias link Riaubų bus sutvarkytas.

Rajono gyventojams norime priminti, kad seniūnai rūpinasi keliais pagal išgales ir turimas lėšas, bet vienu metu negali būti sutvarkyti vienos ar kitos seniūnijos visi keliai. Keliai tvarkomi paeiliui ir kelio nugreideriavimo kartais tenka tiesiog truputį palaukti.

„Radviliškio krašto“ infromacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019