Vargai dėl kelių

Gyventojai skundžiasi


Į „Radviliškio krašto“ redakciją vis dažniau kreipiasi rajono gyventojai dėl duobėtų, nepravažiuojamų kelių. Gyventojams atrodo, kad seniūnai nesirūpina keliais, bet kartais paprasčiausia  reikia palaukti tinkamų oro sąlygų keliams tvarkyti.

Į redakciją kreipėsi Sidabravo seniūnijos Kundrėnų kaimo gyventojas. „Iki Kundrėnų kaimo labai geras kelias, bet per kaimą labai duobėtas. Labai prastas kelias į kapines – jeigu karstas stiprus, tai atlaiko, o jeigu prastesnis, tai velionis gali ir atsisėsti, pasižiūrėti, kas darosi. Kelias link kapinių labai svarbus – juk atvažiuoja ir iš kitur žmonės aplankyti artimųjų kapų. Pamiršo seniūnas mūsų kaimą“,- guodėsi žmogus.

Netrukus Kundrėnų kaimo gyventojai įsitikino, kad Sidabravo seniūnas V. Blužas jų kaimo nepamiršo – duobėtas kelias per kaimą sutvarkytas. Dėkojame seniūnui, kad operatyviai reagavo į gyventojų skundus.
Šeduvos seniūnijos gyventoja kreipėsi į redakciją dėl nepravažiuojamo kelio į Riaubų kaimą. „Į kaimą neįmanoma nuvažiuoti nei nuo Paežerių, nei nuo Užuožerių, nei nuo Arimaičių kaimų pusių. Šiame kaime gyvena mūsų vieniša giminaitė, o nuvažiuoti iki kaimo problematiška“,- guodėsi moteris.

Šeduvos seniūnas J. Pranys sakė žinantis apie šią problemą. „Žinau problemą dėl šio kelio, pagerėjus oro sąlygoms kelias bus tvarkomas. Seniūnijoje keliai jau tvarkomi, greideris dirba“,- sakė seniūnas. Tikėkimės, kad kelias link Riaubų bus sutvarkytas.

Rajono gyventojams norime priminti, kad seniūnai rūpinasi keliais pagal išgales ir turimas lėšas, bet vienu metu negali būti sutvarkyti vienos ar kitos seniūnijos visi keliai. Keliai tvarkomi paeiliui ir kelio nugreideriavimo kartais tenka tiesiog truputį palaukti.

„Radviliškio krašto“ infromacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts