Seniūnaičiai deleguoti į Etikos ir Antikorupcijos komisijas

Balandžio 29 d. Radviliškio miesto seniūnijoje vyko seniūnaičių rinkimai į Etikos bei Antikorupcijos komisijas. Šiuose rinkimuose stebėtojo teisėmis dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos narys Gediminas Lipnevičius.

Seniūnaičių sueigoje deleguoti atstovai į  Radviliškio rajono savivaldybės Etikos bei Antikorupcijos komisijas
Seniūnaičių sueigos pradžioje Radviliškio miesto seniūno pavaduotoja V. Dževečkienė pristatė jos temą – seniūnaičių atstovų delegavimas į Etikos ir  Antikorupcijos komisijas. Sueigai vadovavo Č.Čižikas.
Prieš tai Radviliškio seniūnijos seniūnaičiams Etikos komisijoje atstovavo I. Rudžianskienė, o Antikorupcijos komisijoje – Č. Čižikas. Kadangi I. Rudžianskienė  šioje komisijoje pasilikti nebenorėjo, ir ji šias pareigybes buvo siūlytos V. Česienei. Beje, V. Česienės  kandidatūra buvo pasiūlyta jai nedalyvaujant.
Sueigos pirmininkas Č. Čižikas pasiūlė į Etikos komisiją seniūnaitę V. Česienę, o į Antikorupcijos – J. Onaitį. 
Kodėl senieji nariai nebenori pasilikti komisijose?
Pasak I. Rudžianskienės, Etikos komisija rinkdavosi per mėnesį veną kartą, tačiau posėdžiai vyksta darbo metu ir trukdomas laikas.
Belaukdami vėluojančios V.Česienės, seniūnaičių sueigos nariai pasidalino darbo ypatumais baseine, seniūnaitė S. Vaičiūnienė pasidalino savo pedagogine patirtimi, Č.Čižikas bei J.Onaitis aptarė medinių buratinų gaminimo ypatumus. Buvo pasidomėta, ką ruošiamasi daryti su seniūno pareigybėmis – juk senasis išėjo į Tarybą. Pasak V. Dževečkienės, situacija dar neaiški, o visi darbai užgriuvo jos pečius. Žodžiu, seniūnaičių diskusijos buvo konstruktyvios.
Nustebino seniūnaičių ketinimai
Po seniūnaičių diskusijų buvo leista pasisakyti Tarybos nariui G.Lipnevičiui. „Galbūt būsiu kurios nors komisijos – ar Etikos, ar Antikorupcijos – pirmininku, tad atvykau pasidomėti, su kuo tektų dirbti. Mane nustebino tai, kad ruošiamasi balsuoti net neatsiklausus V.Česienės, ar ji sutinka užimti tą pareigybę. Ką ir bepasirinksite iš savo rato, manau, kad dirbsime kartu ne partijų, o  radviliškiečių labui“,- sakė Tarybos narys G. Lipnevičius.
Seniūnaičiai pasidalino pareigybes
Pagaliau sulaukus V.Česienės, rimtas pokalbis atsinaujino. Seniūnaitė V. Česienė mielai sutiko dirbti Etikos komisijoje, nes, pasak jos, darbas šioje komisijoje „dar ne pasaulio pabaiga“.
Seniūnaičiai vienbalsiai  į Etikos komisiją delegavo seniūnaitę  V.Česienę, o į Antikorupcijos komisiją – seniūnaitį J.Onaitį.

„Radviliškio krašto“ informacijaTotal
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts