Socialiniai tinklai

Aktualijos

Vaikų velykėlės Pakiršinyje

Avatar

Paskelbta

data

​Balandžio 23 dieną, Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centre buvo švenčiamos „Vaikų Velykėlės“. Sugužėję į Pakiršinio dvaro parką vaikai su tėveliais, seneliais kartu su zuikiu ir Velykų bobute diskutavo apie kiaušinių marginimo simbolius, žaidė žaidimus, dainavo daineles ir šoko linksmai. Vaikams smagiausia buvo žaisti „Kiaušinių medžioklę“, Pakiršinio dvaro parke iš anksto buvo paslėpta daug kiaušinių- medžių drevėse, krūmuose, prie akmenų. Vaikai lakstė po visą parką ir ieškojo kiaušinių pačiose netikėčiausiose vietose. Aistringai įsijautę į žaidimą, vaikai šokinėjo iš laimės, suradę kiekvieną kiaušinį.

Linksmo renginio pabaigą vainikavo margučių ridenimas. Vaikai tol ridinėjo margučius, kol likę du ištvermingiausi, išmušė visus kiaušinius.

Šventę organizavo Pakiršinio kaimo bendruomenė, Vainiūnų biblioteka ir Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centras.

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019