Radviliškiečiai keliavo į Jūrmalą ir Palangą

Artėjant rudeniui, tačiau vis dar termometro stulpeliui rodant per 20 laipsnių šilumos, Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai puikius orus stengiasi išnaudoti kelionėms į Latvijos ir Lietuvos kurortus.

„Radviliškio krašto bendruomenė“ praėjusį šeštadienį ir sekmadienį vyko net į dvi keliones – šeštadienį į Jūrmalą, o sekmadienį – į Palangą.

Kelionė į Jūrmalą

Sinoptikų prognozuojamą karštą šeštadienį ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai išnaudojo turiningai ir atsivėsinti vyko į kaimyninės šalies kurortinį miestą – Jūrmalą. Čia poilsiautojai praleido visą ilgą karštą vasaros dieną – nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro. Keliautojai vaikštinėjo besigrožėdami Jūrmalos miesto parkais, jaukiai laiką leido kavinukėse, mėgavosi puikiu vasarišku oru, vandeniu bei saule prie įšilusios Baltijos jūros. Įdegę, iki soties prisimaudę jūros bangose, vėlų vakarą ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai patraukė namų link. Visi poilsinės kelionės dalyviai nuoširdžiai džiaugėsi sudaryta galimybe pailsėti pajūryje ir grįžo namo pilni tik teigiamų emocijų.

Kelionė į Palangą

Keliaujantieji į Palangą taip pat džiaugėsi puikiu oru.  Atvykę į Lietuvos kurortą, daugelis bendruomenės narių nuskubėjo pasisveikinti su Baltija ir pasilepinti saulės voniomis. Vakarėjant grožėjosi dainuojančiu ir šokančiu kurorto fontanu, pasivaikščiojo Palangos tiltu.

Ekskursijos dalyviai už suteiktą galimybę pabuvoti prie Baltijos jūros keliautojams iš Šeduvos, Baisogalos, Skėmių, Radviliškio dėkingi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkui Gediminui Lipnevičiui, jo pavaduotojai Vilmai Aleknienei, bendruomenės Baisogalos skyriaus vadovei Zitai Terebeizienei.

Kadangi Lietuvoje vasara trumpa, autobusai prie jūros veš bendruomenės narius kiekvieną savaitgalį, jei tik bus norinčiųjų.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts