Gyventojai skundžiasi Naujas pažadas – liftas atsiras po metų…

Skaudi Radviliškio ligoninės bei poliklinikos problema – lifto įrengimas. Be lifto į aukštesnius poliklinikos bei ligoninės aukštus negali patekti neįgalūs gyventojai,  taip pat problematiška sunkiems ligoniams  patekti į ketvirtame ligoninės aukšte įsikūrusį Dializės skyrių.

Beje, Radviliškio ligoninėje liftą žadėjo įrengti  konservatoriai, vadovaujami tuometinio mero A.Čepononio, tačiau tai ir liko pažadais.

Ligoninėje liftas bus, ar radviliškiečiai ir vėl liks apgauti?

Klausimas dėl lifto įrengimo Radviliškio ligoninėje buvo svarstomas savivaldybėje. Savaitraščio „Radviliškio krašto“ redakcija  pasiteiravo  mero V. Simelio, kada ligoniai gali tikėtis  lifto.

„Dėl lifto įrengimo svarstome įvairių variantų – paprasčiausias variantas, kai savivaldybė viską vykdo, daro projektus ir tai užsitęsia gana ilgai. Bandome ieškoti kito, greitesnio varianto, kooperuojant privačias bei savivaldybės lėšas. Kalba dėl lifto įrengimo buvo pradėta prieš dvejus metus, bet taip iš mirties taško ir nepajudėjo, todėl ieškau trumpiausio ir skaidriausio kelio. Dializės skyriaus vadovas gal padovanotų mums projektą, už kurį nereikėtų mokėti. Bandome ieškoti galimybių, kaip trumpiausiu metu šį liftą įrengti – jis reikalingas ne tik Dializės skyriui, bet ir Psichikos sveikatos centrui, ir odontologams, ir Slaugos skyriui. Mes turime rūpintis savais žmonėmis ir labai keista, jog iki šiol buvo tik kalbama, o nieko nedaroma“,- sakė  meras V.Simelis. Pasak mero, realiai lifto įrengimas Radviliškio ligoninėje turėtų užtrukti metus.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcija stebės naujojo mero pažadą ir tikimės, kad V. Simelis neužsitarnaus „pažaduko“ pravardės, kaip buvęs meras konservatorius A. Čepononis. Bet, kaip sakoma,  pas politikus dažnai būna taip: „Pažadėjai – patiešijai, netesėjai – negriešijai“.

Jonas Petrikas

Total
0
Dalinasi
Related Posts