Triukšmingai paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena, Radviliškio miesto parke atidaryta Vasaros terasa

Birželio 1-ąją mažieji radviliškiečiai ir jų tėveliai turėjo galimybę susitikti su linksmobiliu keliaujančiais personažais DJ R&G, kurie važinėjo po Radviliškį, lankė mažuosius draugus ir buvo sustoję trijose stotelėse: Aušros aikštėje, Jaunystės gatvėje esančioje žaidimų aikštelėje ir Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke.

Paskutinėje stotelėje šventės svečiai buvo maloniai nustebę, nes turėjo galimybę sudalyvauti Vasaros terasos atidaryme, kuriame jaunuosius žiūrovus linksmino grupė „Ratai“.

Šventėje parke vaikai susitiko su parko namelio Naminuke ir susipažino su visomis Vasaros terasoje vyksiančiomis veiklomis. Visus vasarą į terasą kvies koncertai, edukacijos ir užsiėmimai vaikams, protmūšiai, šachmatų ir šaškių entuziastai, stalo žaidimai, teminiai vakarai.

Tėveliai ir mažieji buvo maloniai nustebinti renginio, kuriame kartu su animaciniais personažais nuotaikingai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir pasitiko nerūpestingą vasarą.

Renginio organizatoriai liko nudžiuginti tokiu gausiu mažylių susidomėjimu ir su didele viltimi laukia kitų susitikimų vasaros terasoje.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts