Kur pradingo mero žadėtas asfaltas?

Į Tarybos narį G. Lipnevičių  dažnai kreipiasi rajono gyventojai dėl įvairų klausimų: vandens ir nuotėkų nebuvimo, dėl neasfaltuotų gatvių bei žvyrkelių, dėl negreideriuotų kelių.
Šį kartą gautas laiškas iš Radviliškio rajono gyventojos dėl problemos su kelių asfaltavimu Baisogalos seniūnijoje. Gyventoja rašo: „Sveiki, aš ir vėl jums rašau. Man niekaip nepavyksta susisiekti su Baisogalos seniūne, nes tik savaitgalį važiuoju pas mamą. Norėčiau Tarybos nario paprašyti, kreiptis į poną merą – kur dingo žadėtas asfaltas Baisogala – Augmėnai? Dabar važiuoti tokiu keliu košmaras“.
Tarybos narys G. Lipnevičius pasiteiravo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos, kodėl kelias Baisogala – Augmėnai neasfaltuotas, jeigu rajono meras pažadėjo gyventojams asfaltą?
Pasak Statybos skyriaus vedėjo G. Vičo, rajono meras A. Čepononis  nežadėjo, kad  kelio atkarpa  Baisogala – Augmėnai bus greitu metu išasfaltuota, jis tik „žadėjo pasidomėti“, kada ant žvyrkelio bus išlietas asfaltas.
Pasak  savivaldybės administracijos, „kelias Baisogala – Augmėnai yra valstybinės reikšmės ir Radviliškio rajono savivaldybei nepriklauso. Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių projektavimo, tiesimo, statybos, rekonstravimo, taisymo (remonto) ir priežiūros darbų užsakovo ir organizavimo funkcijas atlieka Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Direkcija planuoja, organizuoja, koordinuoja valstybinės reikšmės kelių tiesimo, statybos, rekonstravimo, taisymo (remonto) ir priežiūros darbus, projektų rengimą, projektų ekspertizių atlikimą, numato ir koordinuoja jų finansavimą“.
Baisogalos seniūnijos gyventojus tik galime informuoti, kad Kelių direkcija jau paskelbė konkursą šio kelio darbų atlikimui. Jeigu konkursas įvyks sėkmingai ir kelio asfaltavimo darbams pinigų užteks, asfaltas  kelio atkarpoje Baisogala – Augmėnai – Pliuškiai turėtų atsirasti po 9 mėnesių – toks darbų atlikimo terminas. Tikėkimės, kad  asfaltavimo darbų  „gimdymas“ praeis be komplikacijų, bus sėkmingas ir kitų metų vasarą  Baisogalos seniūnijos gyventojai į Augmėnus galės vykti asfaltuotu keliu.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau
Profesorė edukologė Vilija Targamadzė  skatina nuskriaustuosius šalies pedagogus kovoti už savo teises, orumą ir 130 proc. reikalauti  MMA …