Socialiniai tinklai

Aktualijos

Sveikinimai Mockaičių bendruomenei šokio ritmu

Avatar

Paskelbta

data

„Šeši kultūrinės veiklos dešimtmečiai“ – tai daug ar mažai? Mockaičių (Kelmės r.) kultūros bendruomenei – tai graži proga paminėti jau nuveiktus darbus, pasidžiaugti gražiais pasiekimais,padėkoti šioje veikloje dirbusiems ir dirbantiems žmonėms,aptarti ateities planus. Pasveikinti Mockaičių kultūros bendruomenę šios prasmingos šventės proga lapkričio 16 dieną vyko du Radviliškio kultūros centro kolektyvai: pagyvenusių žmonių liaudiškų šokių grupė „Patrepsėlis“ (vadovė R. Baškevičienė) ir šokių grupė „Iliuzija“ ( vadovė R. Baškevičienė“). Kolektyvų sveikinimai – tai dovanoti šokiai,gera nuotaika, nuoširdūs palinkėjimai. Šventė suartino abu Radviliškio šokio kolektyvus, kurių siela – vadovė Romutė Baškevičienė. Atmintyje ilgam išliks malonus bendravimas su puikiais Baisogalos kapelos dainorėliais, su nuoširdžiais Mockaičių bendruomenės žmonėmis. Šventę vainikavo linksma vakaronė, kurios metu kolektyvai ir bendruomenė turėjo puikią progą pasivaišinti kvapnia arbata jaukioje skandinaviško stiliaus kultūros centro kavinukėje, aptarti ateities planus, pasidžiaugti gražaus vakaro akimirkomis.

Daiva Paškauskienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019