Skęsta „Norfos“ kaimynai iš Taikos gatvės

Į „Radviliškio krašto“ redakciją kreipėsi Taikos gatvės gyventojai, gyvenantys prekybos centro „Norfa“ kaimynystėje. „Kai pastatė „Norfą“, mūsų namų rūsiai pradėjo skęsti. Dvidešimt metų gyvenome ir tokios bėdos nebuvo, vanduo į rūsius pradėjo sunktis tik  po prekybos centro statybų – manome, kad statybų metu buvo pažeistas drenažas. Namo rūsyje yra virtuvė, skalbykla. Nuo vandens ir drėgmės pradėjo pelyti baldai, surūdijo skalbimo mašina“,- sakė redakcijoje apsilankiusi Taikos gatvės gyventoja.

 

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ darbuotojai apie Taikos gatvės gyventojų problemą informavo Radviliškio rajono savivaldybės merą A. Čepononį. „Aš apie šią problemą girdžiu pirmą sykį. Labiau būtų tikėtina, kad skęstų kito, neasfaltuoto, Taikos gatvės galo gyventojai, nes dabar rekonstruojama Ąžuolų gatvė. Ąžuolų gatvėje klojame naują lietaus kanalizaciją, o gyventojai lietų buvo pasijungę į fekalus. Kol nėra asfalto, visi kito Taikos gatvės galo gyventojai kviečiami jungtis į lietaus kanalizaciją, tačiau norinčiųjų nėra, nors pasiūlyta buvo visiems“,- sakė meras.
Meras A. Čepononis paprašė, kad skęstantys Taikos gatvės gyventojai parašytų  oficialų raštą, kada pradėjo skęsti namų rūsiai. Na, o nenorintiems jungtis prie lietaus kanalizacijos ir turintiems skęstančius rūsius patarimas gyventojams – siurbliukas rūsyje, kad pumpuotų vandenį.

„Radviliškio krašto“ informacija 

Total
0
Dalinasi
Related Posts