Išspręsta Mažvydo gatvės problema

Žiemą „Radviliškio krašte“ pasirodė straipsnis apie Mažvydo gatvės problemą, aktualią daugumai Radviliškio vairuotojų – labai prastas matomumas dėl kelkraštyje paliekamų automobilių.

Praėjus kelioms savaitėms nuo straipsnio išspausdinimo pasigirdo kalbų apie stovėti draudžiančių ženklų pastatymą. Vairuotojai apsidžiaugė – pagaliau nebereikės šia gatve važiuoti įsitempus ir bijant. Praėjus dar šiek tiek laiko pasirodė, kad vairuotojų džiaugsmas nebuvo beprasmis – Mažvydo gatvėje ,,išdygo“ sustoti ir stovėti draudžiantys ženklai. Valio! Pagaliau problema išspręsta, ženklai stovi ir jiems pasirinkta ideali vieta – už posūkio, kad pasidžiaugę ženklais vairuotojai neprarastų jaudulio važiuodami šia gatve, kai nieko nesimato nei iš vienos pusės (važiuojant Maironio gatvės link), nei iš kitos pusės (važiuojant Šiaulių gatvės link).

Didžiausia problema ir buvo būtent dėl automobilių, paliekamų už posūkio. Kam reikalingas matomumas posūkyje? Juk daug smagiau važiuoti loterijos būdu – jei pasiseks, priešpriešais neatvažiuos automobilis, na, o jei nelabai, tai gali tekti remontuoti nubrozdintus automobilio šonus.

 

Justina Smulkytė

Total
0
Dalinasi
Related Posts