Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Seminarai apdailininko specialybės mokiniams ir mokytojams

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro apdailininko specialybės mokiniams ir mokytojams organizuoti seminarai „Staliaus gaminių dažymas. Medienos apdaila, apsauga“ ir „Medinių fasadų dažymas“. Seminarus vedė „Tikkurila“ firmos Vilniuje mokymų centro vadovas Rokas Vičkus.          

Seminaro dalyviai supažindinti su dažų nuėmimo medžiagomis (chemikalais), dažų pašalinimo nuo paviršių technologija, medienos gruntavimo, impregnavimo, apsaugos nuo pelėsio medžiagomis, naudojamomis vidaus ir lauko sąlygomis.

 Pademonstruoti dažai baldų atnaujinimui, nekenksmingi lakai baldams, dažyti ir lakuoti natūralios medienos pavyzdžiai. Kalbėta apie pusiau skaidrias medienos dengimo priemones, pilnai dengiančius dažus, medinių paviršių ploviklius, antiseptikus, medienos apsaugą nuo saulės spindulių, vėjo, lietaus, pelėsio.

 Praktinės seminaro dalies metu mokiniai švediškais įrankiais lakavo, dažė, spalvino medienos ruošinius. Išbandė skirtingų įrankių kokybę dažydami spygliuočių medieną. Svečias atsakė į mokinių klausimus apie medienos dažymo lauke ypatybes.

   Seminarus organizavo vyresnysis profesijos mokytojas Almantas Minkevičius.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Kelio ženklai pagal valdininkų norus

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio rajono savivaldybėje – kaip diena, tai naujiena. Vairuotojai pastebėjo, kad šalia Savivaldybės esančioje automobilių aikštelėje kelio ženklai yra pernelyg dažnai keičiami ar sukeičiami, pastatomi nauji ar perstatomi seni. Sukuriamos tokios apgaulingos situacijos, kad kelių eismo dalyviams tampa nebeaišku, kas ir kaip.
Po skambiųjų rajono valdininkų išgertuvių prie Dubysos, Radviliškio miesto seniūnijos vyr. inžinierius Valdas Miliauskas su darbininkais nuėmė informacinę lentelę, kurioje buvo nurodyta, kad aikštelė rezervuota. Tik išrinktiesiems. Nors dabar gali kilti įvairių minčių. Juk baudas už kelių eismo taisyklių reikalavimų nesilaikymą valdininkai rinko iki išgertuvių, o paskui – nebe. Be to, vienas Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnas kaip privatus asmuo dalyvavo išgertuvėse.
Galima pastebėti, kad rajone dėl kelio ženklų sprendžia Saugaus eismo komisija. Bet jai vadovaujantis Vidmantas Benevičius pripažino, kad į komisiją dėl ženklų įrengimo prie minėtos aikštelės niekas nesikreipė. Tiesa, į kitus papildomus klausimus komisija net piliečiams nesiteikia atsakyti.
Ar tai visiškas neveiklumo įrodymas, belieka spręsti patiems, tačiau kad pasiektas absurdo aukščiausias taškas, akivaizdu kiekvienam vairuotojui. Radviliškio rajono policijos komisaras Linas Valius pažadėjo dėl problemos kalbėtis su vicemeru Mindaugu Pauliuku.

Bus daugiau

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Administracijos direktoriaus pavaduotojo byloje – pertrauka

Avatar

Paskelbta

data


Birželio 17 d.  Šiaulių apylinkės Radviliškio rūmų teisėja Vilma Šiukštienė baudžiamojoje byloje atidėjo bylos nagrinėjimą trims mėnesiams. Ernestą Mončauską apgaulingos apskaitos tvarkymu kaltinantis prokuroras Žydrūnas Kungys paprašė teismo leisti pateikti papildomus įrodymus atliekant proceso veiksmus. Tiesa, teismo nutartį galima skųsti per 7 dienas aukštesnės instancijos teismui.

Valstybinį kaltinimą palaikančiam prokurorui kilo pagrįstų abejonių dėl galimų kitų veikų, susijusių su Neformaliojo švietimo lėšų panaudojimu. Sporto klubo „Rytų Kovotojas“ prezidentas E. Mončauskas teisme teigė, kad „yra visi parašai ir viskas suderinta su Savivaldybe“. Galime tik priminti, kad 2016 ir 2017 metais šis sporto klubas gavo didžiausias sumas iš Savivaldybės per NVŠ programas.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019