Po Radviliškio baseiną „plaukios“ 18 etatų

Visai dar neseniai opozicijos priremti prie sienos Radviliškį valdantys konservatoriai su socdemais dievagojosi, kad taupydami mokesčių mokėtojų pinigus turi atleisti Polekėlės globos namų administraciją ir šiuos globos namus prijungti prie Šeduvos globos namų. Pasak valdančiųjų, po reorganizacijos gerės senoliams suteikiamos paslaugos. Tik mažytė smulkmenėlė: atleidžiamas iš darbo direktorius nepriklauso valdančiosioms partijoms.

Neilgai truko toks taupumo vajus. Radviliškio mieste statomam baseinui administruoti konservatoriai įkūrė atskirą įstaigą, o kad bangos tuščiai neplautų baseino kraštų, reikia visos gvardijos jam aptarnauti – tarybai teiktas sprendimas, kuriuo nutarta patvirtinti net 18 etatų naujo baseino aptarnavimui. „Viskas tik rajono gyventojų patogumui, viskas lankytojų aptarnavimo kokybei“ –  vėl suokia valdantieji ir kaip Marytė Melnikaitė jie neišduos tikrųjų priežasčių, kodėl baseinui administruoti reikalinga ne tik atskira įstaiga su direktoriumi, bet ir du direktoriaus pavaduotojai – sportui ir ūkiui.

Meras A.Čepononis garsiai ištrimitavo, kad baseinas š.m. liepos 1 dieną bus atidarytas. Tokia baseino atidarymo data kelia juoką ne tik statybininkams, radviliškiečiams, bet ir savivaldybės darbuotojams, tačiau tai merui nesutrukdė jos  pasiviešinti savivaldybės gausiai apmokamam savaitraštyje. Bet, kaip Lietuvoje sakoma, pagyvensim – pamatysim, bet tai visiškai netrukdo „kepti“ naujus etatus iš mokesčių mokėtojų pinigėlių.

Keistai  taupumo siekia  Radviliškio konservatoriai: vieną dieną verkia, meluoja, kad nėra pinigėlių ir reikia atleisti tvarkingai dirbančių Polekelės globos namų administraciją, kitą dieną yra pinigų ir „kepam“ naujus etatus. Bet toks jau konservatoriškas valdymas… Tačiau radviliškiečiams privalu žinoti,  galutinę sąskaitą už „šiltų“ vietų kūrimą apmokės rajono mokesčių mokėtojai…ir taip pasaka be galo.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts