Sėkmė šventojo Kazimiero statulėlės konkurse Vilniuje

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos mokiniai, mėgstantys kūrybinius darbus iš molio, kovo pradžioje dalyvavo šventojo Kazimiero statulėlės konkurse Vilniuje. Konkursas vyko Šv. vysk. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedroje bazilikoje. Šventojo Kazimiero statulėles  konkursui sukūrė antrokas Domas Brazys, penktokės Klaudija Rutkauskaitė ir Kornelija Kriaučiūnaitė, šeštokas Renaldas Kriaučiūnas.

Arkikatedroje bazilikoje iš pradžių buvo surengta šventojo Kazimiero statulėlių nuotraukų paroda (80 dalyvių). Vėliau eksponuotos ir geriausios statulėlės, kurias sukūrė vaikai ir suaugusieji. Paskelbus konkurso rezultatus, mokyklą pasiekė džiugi žinia: Domo Brazio kūrybinis darbas laimėjo III vietą vaikų kategorijoje.

Domas, lydimas tėvelių, kovo 4 dieną dalyvavo apdovanojimų šventėje Vilniuje. Jam įteiktas Vilniaus Šv. vysk. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedros bazilikos administratoriaus kunigo Virginijaus Česnulevičiaus pasirašytas sveikinimas, užėmus III vietą, bei balta lelija.  Taip pat Domas gavo dovanų spalvingą 2017 metų kalendorių, supažindinantį su bažnytinio paveldo muziejumi, ir tris bilietus į pasirinktą 3D filmą.

Padėkos už dalyvavimą konkurse skirtos  kitiems trims mūsų mokyklos mokiniams: Klaudijai Rutkauskaitei, Kornelijai Kriaučiūnaitei, Renaldui Kriaučiūnui. Malonu, kad šitaip įvertinti mūsiškių kūrybiniai gebėjimai. Visi mokiniai be galo dėkingi mokyklos direktoriui Anatolijui Gailiūnui, kuris juos rengė konkursui.

 

Roma Buivydienė,
Pociūnėlių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts