Socialiniai tinklai

Aktualijos

Radviliškyje puota bado metu

Avatar

Paskelbta

data

Turbūt daugelio tarnautojų svajonė dirbti Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centre (ŠSPC) – etatų pristeigta daug, o darbo ne per daugiausia. Beje, šiame Centre jau buvo įsteigta 82,75 etato. Sausio mėnesį Tarybos narių buvo prašyta, kad ŠSPC leistų įdarbinti dar du darbuotojus po puse etato, kurių funkcija būtų – mobilus darbas su jaunimu. Šie darbuotojai vyktų į gyvenvietes, kuriose nėra sukurta darbui su jaunimu infrastruktūra ir ten užiminėtų jaunimą.

Naujų etatų reikalingumu suabejojo Tarybos narys Gediminas Lipnevičius. „Ar tikrai dabar metas didinti etatų kiekį ir priiminėti darbuotojus? Turime pandemiją, viskas sustoję, o mes kuriame naujus etatus, kai biudžeto pajamos iš gyventojų pajamų mokesčio nevykdomos daugiau nei milijonu eurų. Juk šiuos etatus galima perskirstyti iš jau esamų darbuotojų“, – sakė G. Lipnevičius.

Šis Tarybos nario pastebėjimas nesudomino savivaldybės vadovų ir Tarybos narių – daugiausia konservatorių ir valstiečių balsais buvo nutarta  išpūsti aparatą dar dviem darbuotojais.

Taip ir gyvename Radviliškyje – vieni galą su galu bando sudurti, o kiti bando pasilengvinti darbą net ir pandemijos metu už mokesčių mokėtojų lėšas.

Paulius Ropė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje…

Avatar

Paskelbta

data

Kalba, kurią kalbam ir didžiuojamės, yra mūsų kalba!

Joje užtenka žodžių meilei

ir neapykantai, džiaugsmui

ir liūdesiui…

Ji niekuo negrasina, ji nieko neatstumia… Kaip ir visos kitos… Ji nori gyventi!!!

Kas moka žodį, randa kelią

Visur ir visada…

J.Marcinkevičius

Vasario 25-ą Vinco Kudirkos progimnazijos Indigo mieste vyko edukacinės pamokėlės, skirtos Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Jose dalyvavo priešmokyklinio  ugdymo programos vaikai. Pamokėlės prasidėjo J. Marcinkevičiaus eilėraščiu Gimtųjų žodžių apkabintas, kurį deklamavo Pelėdžiukų grupės mokinė Ema Blinstrubaitė. Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Brunienė vaikams papasakojo apie gimtosios kalbos kilmę, jos išskirtinumą iš kitų pasaulio kalbų. Vaikai sužinojo, kad pirmąją lietuvišką abėcėlę sudarė pirmosios lietuviškos knygos Katekizmas autorius Martynas Mažvydas. Su bibliotekininkėmis mokiniai rinko gražiausius žodžius, kuriais tapo Mama, Lietuva. Vėliau vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lietuvą ir kalbą. Džiugu, kad mokiniai žinojo, kas parašė Lietuvos himną, kas Lietuvos sostinė, iš ko susideda sakiniai, puikiai atsakinėjo į klausimus, iš raidžių dėliojo žodžių dėliones. Pasibaigus pamokėlėms, palinkėjome priešmokyklinės grupės vaikams, kad mūsų gimtoji kalba skambėtų ne tik lūpose, bet ir jų širdelėse.

Vladislava Šiaudvytienė, bibliotekininkė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Į Radviliškio ligoninę pateko narkotikų perdozavusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 25 d. 13.45 val. Radviliškyje, V. Kudirkos g. bute rastas
plastikinis maišelis, kuriame buvo balti milteliai, įtariama,
narkotinė medžiaga. Iš buto į Radviliškio ligoninės priėmimo
skyrių atvežta moteris, gim. 1994 m., įtariama, perdozavusi
narkotinių medžiagų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi