Replika Linksmųjų valkatų namai

Buvo toks rašytojas G. Belych, savo laiku parašęs knygą, kurios pavadinimą perskaitėte foto replikos pavadinime. Vėliau su plunksnos broliu L. Pantelejevu parašė legendinę „Škidos respubliką“,  o dar vėliau patvarkytas kulka į pakaušį dėdės J.Stalino nurodymu.

Tai tik asociacija. Ji gimė  pažvelgus į apleistą namą vaiduoklį Vaičaičio gatvėje. Joje tik keli namai. Sakoma, istorinėje miesto dalyje, tad jo liekanas lyg ir rengėsi sutvarkyti savivaldybė. Kažkada kaimynai net kreipėsi į redakciją, kad valkatos, pamėgę šį kampelį, nepadegtų daržinės ir nesupleškintų likusių pastatų. Kol kas jiems pasisekė ir, jei pažadėjo kokie nors valdininkai – nesudegs.

Tačiau miesto valdžiai, seniūnui, seniūnaičiui (ryšininkui tarp liaudies ir biurokratų), patobulėjusiam merui Piziui, į šią miesto centre esančią šunvotę nusispjauti. Pakruojyje, Raseiniuose tokio vaizdo nepamatysite.

Mėgaukitės, nes meras Pizius jau įrodė savo neprofesionalumą. Dirba netrumpai, rezultatų – nulis. Apart asmeninių sąskaitų suvedėjimo.

Paulius Ropė

Total
0
Dalinasi
Related Posts