Respublikinio projekto ,,Kalbų Kengūra 2016″ Lyderių turo nugalėtojas

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos aštuntokas Ovidijus Buivydas tapo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo (VKIF) vykdomo respublikinio projekto ,,Kalbų Kengūra 2016″ Lyderių turo nugalėtoju. Balandžio 6 d. į mūsų mokyklą iš Vilniaus atsiųstas diplomas, skirtas šiam mokiniui.

Ovidijus Buivydas sėkmingai atliko lietuvių kalbos Lyderių turo IV lygio užduotį: jis paruošė darbą ,,Trisdešimt lietuvių kalbos užduočių“. Rengdamas užduotis, mokinys rėmėsi lietuvių ir užsienio rašytojų kūriniais: Juozo Grušo tragiška komedija ,,Meilė, džiazas ir velnias“, Kazio Binkio pjese ,,Atžalynas“, Edmondo de Amičio romanu ,,Širdis“. Buvo paruošta ne tik literatūros, bet ir kalbos užduočių.

Ovidijus Buivydas apdovanotas projekto ,,Kalbų Kengūra 2016“ Lyderių turo vadovės Zitos Martinėlienės pasirašytu diplomu bei ekskursija birželio mėnesį į Vengrijos sostinę Budapeštą.

Lyderių turui mokinį rengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Roma Buivydienė. Jai skirtas VKIF ,,Kalbų Kengūros” Lyderių turo projekto vykdytojo pažymėjimas.

 

Danguolė Kavaliauskienė,

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pradinių klasių ir dailės mokytoja

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts