Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Regiono verslininkų apdovanojimuose dalyvavo ir Radviliškio atstovai

Avatar

Paskelbta

data

Kovo 17 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai daugybę svečių pakvietė į iškilmingą labiausiai nusipelniusių Rūmų bendruomenės narių ir regiono verslui reikšmingų asmenų apdovanojimų ceremoniją. Radviliškio rajonui šiame renginyje atstovavo Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas  ir „Radviliškio verslininkų asociacijos“ vadovas Gediminas Lipnevičius.

Iškilmingame renginyje verslo įmonių atstovams ir nusipelniusiems asmenims išdalyta gausybė apdovanojimų.

„Apdovanojimų gausą įrodo, kad Šiaulių regione gyvena patys darbščiausi ir kūrybiškiausi žmonės. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų 25-ųjų metų veiklos apdovanojimai skirti žmonėms, kurie daug metų nuoširdžiai kūrė Šiaulius savo darbais, savo kūriniais, savo nuoširdžiu ir prasmingu gyvenimu dirbant Šiaulių labui. Tai įvertinimas to, kas buvo padaryta per tuos 25-erius metus. Manau, kad tų žmonių įvertinimas yra tinkama proga, kai švenčiamas ketvirčio amžiaus jubiliejus“, – savo kalboje sakė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas V. Japertas.

Už profesinio mokymo patrauklumo didinimą padėkota Šiaulių profesinio rengimo centro direktoriui Sauliui Dargužui.

Didžiausią vidutinį atlyginimą mokančia įmone“ (didelių įmonių grupėje) išrinkta UAB „Salda“. II laipsnio diplomas atiteko UAB „Šiaulių plentas“, III laipsnio diplomas – UAB „Statga“.

Didžiausią vidutinį atlyginimą mokančia įmone“ (mažų ir vidutinių įmonių grupėje) išrinkta UAB „Cherry Servers“. II laipsnio diplomas atiteko AB „Rėkyva“, III laipsnio diplomas – UAB „Bodesa“.

2016 m. sėkmingo verslo įmonės vardą (didelių įmonių grupėje) pelnė UAB „Rūta“, o mažų ir vidutinių įmonių grupėje – UAB „Reklamos diktatorius“.

Eksporto prizas 2016 mažasis atiteko UAB „Sidonas ir ko“.
Darbo žvaigždės medaliai išdalinti Algirdui Žebrauskui, Zenonui Eimučiui Sabaliui, Viliui Puronui, Mindaugui Štabokui, Vaclovui Tamošaičiui, Birutei Symelienei, Kazimierui Šaviniui.

III laipsnio darbo žvaigždės įteiktos Gražinai Garuolienei, UAB „Verslavita“ direktorei, ir Jūratei Kasperavičienei, UAB „Laurema“ direktorei.

Padėkos ženklai  įteikti Raimundui Balzai, Angelijai Michalauskienei, Arymantui Klapatauskui, Algirdui Pažemeckui.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Pakalniškių kaime tėvą sumušęs sūnus uždarytas į areštinę

Avatar

Paskelbta

data

Gruodžio 23 d. apie 21:00 val. Radviliškio rajone Pakalniškių kaime, Rozalimo g., namuose sūnus, gim. 1985 m., sumušė tėvą, gim. 1957 m. Nukentėjusysis dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę. Pareiškimas gautas
2020-12-24.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šeimose – domėjimasis tradicijomis

Avatar

Paskelbta

data

Anksčiau ilgus žiemos vakarus žmonės užpildydavo, kartu dirbdami nesunkius ir neskubius darbus. Radviliškio kraštas nuo seno garsėja savo tautodailininkais, jų darbų gausumu, autentiškumu. Čia organizuojami čempionatai (kojinių mezgimo, pasakų sekimo), konkursai, adventiniai turgūs ir kita.

Viešoji biblioteka, siekdama priminti senąsias tradicijas, ilgesniais rudens ir žiemos vakarais kvietė visus norinčiuosius į Šeimų etnokultūrinę stovyklą – pabūti drauge, pamąstyti apie praeities svarbą dabarčiai. Pagrindinė šio projekto idėja – pristatyti krašto žmonėms lietuvių tautos savitumą: tautodailę, tautosaką (sekamą ir dainuojamąją) bei muzikavimą.

Spalio–gruodžio mėnesiais vyko įvairūs užsiėmimai tautodailės temomis. Juos vedė tautodailininkai Regina Martyšienė, Jadvyga Kurmanskienė, Jolanta Kvedarienė, Eugenijus Arbušauskas, Olė Plungienė. Dalį šių užsiėmimų buvo galima pamatyti Viešosios bibliotekos e. erdvėje – videopamokėlėse, kuriose aiškinta apie riešinių mezgimo ypatumus, šiaudinio paukštelio rišimą, juostų pynimą, tradicinių kanklių gaminimą bei kankliavimą.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laimutė Verbickienė vedė edukacinį užsiėmimą apie pasakas mūsų ir kitų tautų gyvenime, lektorė, etnologė Gražina Kadžytė pristatė švenčių ratą, lektorė, etnomuzikologė, TV laidų vedėja, Vilniaus miesto folkloro ansamblio „Virvytė“ vadovė Loreta Sungailienė pasakojo, kas padeda atverti vaikų balsus ir širdis, patarė, kaip skatinti kūrybiškumą ir kaip visai šeimai prisijaukinti liaudies dainą, šokį, žaidimą, pasaką.

Visus tuos mėnesius Viešosios bibliotekos e. erdvėje buvo pristatomos tautodailininkų darbų parodos: kojinių, pirštinių, keramikos, lėlių, sodų, verpsčių ir kt. Šiaulių televizijos darbuotojai sukūrė videofilmą apie tautodailę ir tautodailininkus mūsų rajone.

Susidomėjimas projekto veiklomis, dalyvavimas jose rodo, kad neblėsta dėmesys mūsų protėvių darbams ir tradicijoms. Projekto veiklų rezultatus (fotonuotraukas, videomedžiagą) savo bendruomenėse pristatė, jais su mokiniais, jaunimu dalijosi mūsų partneriai.

Projektą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.

Viešosios bibliotekos informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi