Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

Radviliškio miesto ir rajono gyventojų atnešta labdara pasiekė kaimus

Paskelbta

data

Vasario 7 dieną „Radviliškio rajono paramos centro“ savanoriai, pasikrovę pilną autobusiuką gerų žmonių atiduotos labdaros rūbais ir avalyne, aplankė 4 Radviliškio rajono gyvenvietes, kuriose labdaros priėmimą organizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovai bei nariai.

 

Pirma – stotelė Kairėnai

Paramos centro autobusiukui atvykus į Kairėnus- Kairėnėlius, čia jau buvo gausus būrys laukiančiųjų labdaros. Šioje gyvenvietėje labdaros priėmimą suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Kairėnų, Kairėnėlių, Gudžiūnų  skyriaus vadovė Renata Stasiulaitytė. Susirinkusieji padėjo vairuotojui iškrauti labdarą ir nuskubėjo jos pasirinkti. Paramos centro savanoriai tęsė kelionę toliau.

 

Antra stotelė – Skėmiai

Skėmiuose Paramos centro autobusiuką pasitiko „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovė Janė Stankienė –  Bakovienė. Skėmių vadovė neseniai paskirta, bet jau spėjo parodyti savo didelį aktyvumą, pastangas dėl Skėmių gyventojų. Visi susirinkusieji pasidalino po savaitraščio „Radviliškio kraštas“ numerį ir  rinkosi sau rūbus, avalynę bei kitus reikiamus daiktus iš atvežtos labdaros siuntos.

Trečia stotelė – Pociūnėliai

Pociūnėliuose labdaros priėmimą suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“  narė Veronika Kalinaitienė. Susirinkusieji pociūnėliškiai Paramos centro savanoriams dėkojo už tai, kad nepamiršta ir neaplenkia jų gyvenvietės, Džiugu, kad Veronika  neabejinga ir labai stengiasi padėti savo kaimo gyventojams.

Ketvirta stotelė – Pašakiai
Pašakiuose labdaros priėmimą suorganizavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ Pašakių  skyriaus vadovė Raisa Kairienė. Žmonės džiaugėsi, kad tarp atvežtos labdaros visada randa rūbų ir avalynės pagal  sezoną: žiemą randa šiltų striukų, žieminių batų, kepurių, o vasara – vasariškų apdarų bei kitų reikalingų rūbų, daiktų. Paramos centro savanoriai, pabendravę su susirinkusiais, išgirdo daug padėkos žodžių.

„Džiugu, kad „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai iniciatyvūs, netingi, rodo norą padėti vargingiau gyvenantiems savo kraštiečiams. „Radviliškio rajono paramos centro“ misija – išgirsti pagalbos prašymą ir į jį atsiliepti. Kviečiu visus bendruomenių vadovus ir aktyvius žmones kreiptis į mus ir mes tikrai atvyksime į jūsų miestelį ar kaimelį Radviliškio rajone. „Radviliškio rajono paramos centro“ parama yra nemokama, nereikia mokėti nei už atvežimą, nei už labdarą. Dėkoju visiems Radviliškio krašto žmonėms, kurie aktyviai prisideda prie Paramos centro veiklos rūbeliais, avalyne, buitine technika, knygomis, baldais ir kitais buities reikmenimis, skirtais sunkiau besiverčiančioms šeimoms,“- sakė „Radviliškio rajono paramos centro“ bei „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

 

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi