Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

Labdaros gabentojai aplankė Būtėnus, Vaižgus, Džiugonis, Sidabravą,Vadaktus, Linkaičius

Paskelbta

data

Vasario 12 d. „Radviliškio rajono paramos centras“ organizavo labdaros išvežimą į Radviliškio rajono kaimus. Kelionės metu buvo aplankyti šeši kaimai, išvežta ir nepasiturintiems rajono gyventojams išdalinta 2 tonos labdaros, padovanotas televizorius.

Pirmoji stotelė – Būtėnai


Būtėnų kaime  „Radviliškio rajono paramos centro“ autobusą sutiko dvi „Radviliškio krašto bendruomenės“ narės – E. Mackevičienė ir A. Rutkauskienė. Labdara, padedant jų talkininkams, buvo operatyviai iškrauta, aplenkiant visus grafikus. Puiku, kad bendruomenės narės neabejingos savo kaimynų nepritekliams ir organizuoja labdaros atvežimą.  Ir apskritai šią dieną, pašalus, keliai rajone buvo pravažiuojami, tad ir tolesnė kelionė nesukėlė problemų.

Antroji stotelė – Vaižgai


Nors labdarą gabenantis autobusiukas  ir atvyko anksčiau planuoto laiko, Vaižgų kaime jau laukė nemažas būrelis vietos gyventojų. „Radviliškio krašto bendruomenės“ atstovė L. Tvarijonienė džiaugėsi, kad rajone yra daug geros valios žmonių, pasiruošusių padėti artimam, susidūrusiam su gyvenimo nepritekliais ir kitomis problemomis.

Trečioji stotelė-Džiugoniai

 

„Radviliškio krašto bendruomenės“narės D. Rimkuvienė ir V. Tamošiūnienė tvirtino, jog labdaros sulaukia ne pirmą kartą. Ji visada paskirstoma tiems, kuriems jos labiausia reikia ar bent jau tiems, kurie kreipiasi paramos. Moterys sutiko įsiamžinti prie garsiojo kaimo kryžiaus ir pajuokavo, kad jų atvaizdų, ko gero, per,daug didžiausio rajono savaitraščio „Radviliškio krašto“ puslapiuose.

Ketvirtoji stotelė-Sidabravo miestelis

 


Į Sidabravo miestelį labdaros gabentojai taip pat atvyko aplenkdami grafiką ir tai, ko gero, geriau nei vėluoti ir po to teisintis. „Radviliškio krašto bendruomenės“ atstovė, savo krašto patriotė ir aktyvistė V. Antanaitytė greitai suorganizavo labdaros iškrovimą ir pavaišino jos gabentojus kava bei saldumynais. Dar nepasibaigus krovimo darbams, nežiūrint šaltuko, prie labdaros susirinko nemažas būrys jos gavėjų. Žinant V. Antanaitytės veiklumą ir teisingumo jausmą, galime net neabejoti, kad labdara pasieks tuos, kuriemsjos labiausiai reikia.

Penktoji stotelė-Vadaktų miestelis


Vadaktų miestelyje, prie centrinės gatvės, pavadintos garbaus dvasininko kraštotyrininko poeto A.Valantino vardu, „Radviliškio rajono paramos centro“ autobusą sutiko aktyvios „Radviliškio krašto bendruomenės“narės I. Miliauskienė ir V. Mosteikienė. Pradėjus snigti, labdara buvo operatyviai iškrauta, pridengta. Labdaros gabentojų ir jos gavėjų laukė dar šiltas išskirtinio skonio pyragas ir arbata. Ir tai ne paskutinė stotelė. Nors buvo planuota, kad labdara bus vežama tik į Vaižgus, Džiugonius, Sidabravą ir Vadaktus, papildomai aplankyti Būtėnai, o grįžtant – ir Linkaičių kaimas.

Padovanotas televizorius


Linkaičių kaime poniai J.Kustikovai, faktiškai apsigyvenusiai tarp keturių sienų, buvo atgabentas televizorius. Kiti reikalingi namų apyvokos daiktai pagal galimybes bus pristatyti vėliau.
Telieka pridurti jog apie 2 tonas labdaros buvo iš dalinta 40-iai gyventojų, visi atvykę pasirinkti labdaros, gavo ir po savaitraščio „Radviliškio kraštas“ numerį. Kelionėje dalyvavo ir „Radviliškio krašto“ skilties rašytojas Vytautas Mikalauskis.

„Džiaugiuosi, kad „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai labai aktyvūs,
noriai padeda vargingiau gyvenantiems savo kaimynams.
„Radviliškio rajono paramos centro“
misija atsiliepti į pagalbos prašymą. Kviečiu visus bendruomenių vadovus ir aktyvius žmones kreiptis į mus ir mes tikrai atvyksime į jūsų miestelį ar kaimelį Radviliškio rajone. „Radviliškio rajono paramos centro“ parama yra nemokama, nereikia mokėti nei už atvežimą, nei už labdarą. Dėkoju visiems Radviliškio krašto žmonėms, aktyviai prisidedantiems prie Paramos centro veiklos,“- sakė „Radviliškio rajono paramos centro“ bei „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi