Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

Prašymas skirti paramą „Radviliškio rajono paramos centrui“

Paskelbta

data

Mieli Radviliškio krašto gyventojai,

Kreipiamės į Jus su dideliu prašymu.

Esame „Radviliškio rajono paramos centras“, kuris rūpinasi  žmonėmis, kenčiančiais nepriteklių, nukentėjusiais nuo gaisro, kitų negandų. „Radviliškio rajono paramos centras“ pagalbą gyventojams teikia jau daugiau nei dvejus metus, savo vardą užsitarnavo nuoširdžiu ir sąžiningu darbu.

Kadangi artėja 2% GPM deklaracijų teikimo laikas, o tai yra pačios svarbiausios lėšos,
kuomet galime surinkti didžiausią metuose paramą Radviliškio rajono žmonėms.
Pervesdami 2%  nuo savo pajamų mokesčio – Jūs nieko neprarasite, tačiau suteiksite galimybę sunkiai besiverčiantiems įvairaus amžiaus žmonėms bei jų šeimoms pasijusti pilnaverčiais visuomenės nariais, pagerinti jų gyvenimo kokybę.
Kad „Radviliškio rajono paramos centras“ galėtų vykdyti savo veiklą, reikalinga Jūsų parama.

Mums svarbus kiekvienas Jūsų paaukotas centas.

Tikimės ir laukiame pagalbos iš kiekvieno, galinčio paremti.

Mes savo ruožtu už pagalbą padėkotume ir paminėtume Jūsų organizaciją, kaip partnerius mūsų Facebook paskyroje bei patalpintume Jūsų įmonės logotipą prie rėmėjų savo internetinėje svetainėje.

 

VŠĮ „Radviliškio rajono paramos centras“ Įmonės kodas 303338152.
Atsiskaitomoji sąskaita LT 20 7181 4000 0113 0778 AB Šiaulių bankas.
P. S. Jei negalite pajamų deklaruoti internetu, paskambinkite mums telefonu 8 657 99 599 ir mes Jums paaiškinsime, kaip užpildyti blanką.

DĖKOJAME UŽ JŪSŲ PARAMĄ  IR GERUMĄ!

„Radviliškio rajono paramos centro“
bei „Radviliškio krašto bendruomenės“ vardu –
bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius

 

 

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi