,,Radviliškio bočiai“ triukšmingai palydėjo senuosius metus

Paskutinė metų popietė buvo skirta prisiminti gerus ir blogus įvykius, prisiminti buvusius ir išėjusius bočius, palydėti senus ir laukti naujų metų. ,,Radviliškio bočių“ nariai, vadovaujami pirmininkės Rimantės Radavičienės, susirinko prie vaišių stalo, klausėsi ,,Radviliškio bočių“ kolektyvo, vadovaujamo Broniaus Keselio, atliekamų dainų.

,,Radviliškio bočių“ kolektyvas atliko kalėdinę giesmę ”Tyli naktis”, apie naujametinį laikrodžio skambėjimą ”Din Don”, apie tai, kad bočių širdys nesensta niekada. O humoristinė daina ”Tamošius” buvo dar ir suvaidinta. Tarp dainų, nariai pasakojo apie įvairių tautų papročius, sutinkant Naujuosius Metus, o taip pat, kaip lietuviai sutinka Naujus Metus.

Neapseita ir be politikos, kalbėta apie esamas negeroves. Nors ,,Radviliškio bočiai“ jau seniai išaugo iš vaikų amžiaus, bet vis tiek sulaukė Kalėdų senelio su dovanų maišu. Kalėdų senelis dovanų veltui nedavė. ,,Radviliškio Bočiai“ turėjo prisiminti jaunystės eilėraščius, dainas, šokius. Dovanų užteko visiems, o kiek dar buvo prisiminimų, linksmų pajuokavimų, palinkėjimų. ,,Radviliškio bočiai“, kaip tie vaikai, patenkinti ir laimingi, dėkojo vadovams ir grįžo namo laukti 2022-ųjų metų, nežinodami, ką atneš rytojus.

     

PB ,,Radviliškio Bočiai“ informacija

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts