Socialiniai tinklai

Aktualijos

Miežaičių kaimo gyventojai kovoja už teisę kvėpuoti

Avatar

Paskelbta

data

Į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją kreipėsi Miežaičių kaimo Beržės gatvės  gyventojai su skundu. „Prasidėjus javų kūlimui, mūsų gatve pradėjo dideliu greičiu lakstyti ūkininkų mašinos, veždamos grūdus. Dar pradėjo iš Bebrujų vežti žvyrą, furos laksto didžiuliais greičiai, o mūsų gatvė išpilta skalda, kyla dulkės, nebėra kuo kvėpuoti. Dar pernai kėlėme šią problemą, tačiau iki šiol niekas nepasikeitė. Galėtų gatvę dažniau palaistyti, tiesa, ją kartais palaisto bendrovės pirmininkas“,- sakė Miežaičiuose esančios Beržės gatvės gyventojai.

Gyventojų kantrybė trūko

Neapsikentę tokios padėties, kad  kasdien turi kvėpuoti dulkėmis, miežaitiškiai surinko  visos gatvės gyventojų parašus ir kreipėsi pagalbos  į Radviliškio rajono savivaldybės  administraciją. Žmonės prašo, kad  kelias, kuriuo šiuo metu vyksta intensyvus eismas, būtų laistomas, kol bus išlietas asfaltas, nes ore nuolat tvyrančios dulkės kelia pavojų gyventojų sveikatai. O taip pat yra baiminamasi dėl vaikų saugumo.
„Mūsų gatvėje yra pastatytas ženklas „Atsargiai vaikai“, tačiau niekas į jį nekreipia dėmesio. Kreipėmės į policijos pareigūnus, kad dažniau atvažiuotų ir kiek sutramdytų greičio mėgėjus, nes iki didelės nelaimės vienas žingsnis. Tačiau pareigūnai atsakė, kad turi rimtesnių reikalų ir jau kokius tris mėnesius kaime nematėme policijos ekipažo“,- skundėsi Beržės gatvės gyventojai.

Iš administracijos direktorės pagalbos nesulaukta

Nors daugiau kaip prieš savaitę į administracijos direktorę J. Margaitienę  miežaitiškiai kreipėsi raštu, tačiau lig šiol nei pagalbos, nei atsakymo į savo raštą dar nesulaukė. „Į administracijos direktorę kreipėmės tikėdamiesi greitų veiksmų, tačiau kol kas iš savivaldybės – tyla. Praėjusiais metais buvo žadėta, kad  mūsų gatvė bus laistoma, tačiau kol kas jokių veiksmų bei pagalbos nematyti“,- liejo apmaudą žmonės.

Nors problema tęsiasi metai iš metų, seniūnė sako nieko nežinanti

Besiskundžiantieji miežaitiškiai paklausti, ar kaime sulaukė seniūnės dėmesio, žmonės atsakė: „Tai kas seniūnės dažnai nėra – tai korona, tai ji serga“,- sakė žmonės.
Nors ši problema tęsėsi metai iš metų, seniūnė G. Kuraitienė informavo, kad  niekas į ją nesikreipė, o ir savivaldybė skundo nepersiuntė. O ir iš seniūnaičių jokio kreipimosi nebuvo gauta.

Dėl pagalbos kreiptasi į Tarybos narį

Skundą dėl Beržės gatvės dulkėtumo Miežaičiuose gavo  ir  savivaldybės tarybos narys G. Lipnevičius, kuris savaitraščio redakciją  informavo, kad  ką tik gavo gyventojų skundą ir bandys išsiaiškinti, kodėl miežaitiškiai nesulaukė pagalbos nei iš seniūnijos, nei iš Radviliškio rajono savivaldybės  administracijos bei ieškos būdų šiai problemai išspręsti.

(Bus daugiau)

Jonas PetrikasKomentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Šeduvoje susidūrė du automobiliai: nukentėjusiam vyrui prireikė medikų pagalbos

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 24 d. 18:04 val. Radviliškio rajone, Šeduvoje, Baukų g., blaivi moteris, gim. 1965 m., automobiliu „VW Golf“, išvažiavo iš šalutinio kelio į pagrindinį ir susidūrė su blaivaus vyro, gim. 1968 m., vairuojamu automobiliu „VW Transporter“. Eismo įvykio metu nukentėjo vyras, kuriam
2020-11-28, Respublikinėje Šiaulių ligoninėje nustatytas krūtinkaulio lūžis ir skirtas ambulatorinis gydymas.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Sugyventinę skriaudęs šiaulėniškis atsidūrė areštinėje

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 28 d. 16:00 val. Radviliškio rajone, Šiaulėnų miestelyje, Sodų g., namuose neblaivus (1,47 prom.) vyras, gim. 1971 m., sumušė neblaivią (2,48 prom.) sugyventinę, gim. 1973 m.
Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019