Socialiniai tinklai

Aktualijos

Pociūnėliečių stovykla ,,Gerumo spindulėlis“

Avatar

Paskelbta

data

Birželio 5 – 9 dienomis Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje buvo vykdomas vaikų vasaros poilsio projektas: veikė stovykla ,,Gerumo spindulėlis”. Stovyklos koordinatorė – mokyklos socialinė pedagogė Danutė Garuckienė.

Atidarant stovyklą puikaus poilsio vaikams linkėjo mokyklos direktorius Anatolijus Gailiūnas, stovyklos koordinatorė. Kiekvieną dieną vaikų laukė turininga veikla! Įsiminė edukacinės programos ,,Meduolio kelias” Skėmių traktieriuje, ,,Siūlai, siūlai, susivykit” ir ,,Vienu balsu” Panevėžio kraštotyros muziejuje. Edukacinėse programose visi vaikai dalyvavo noriai.

O kiek įdomaus vyko pačioje mokykloje! Tai diskusija ,,Ar mano tėtis, mama rūko?”, renginiai ,,Močiutės pasakaitės”, ,,Beždžioniukų diskoteka”, rankdarbių kūrimas tema ,,Mano lėlė Barbė”, kūrybiniai darbai iš antrinių žaliavų ,,Madų pasaulyje”. Netrūko sportinės veiklos: kvadratas, krepšinis, šaškės, šachmatai.
Vaikai lankėsi mokyklos muziejuje, domėjosi senomis nuotraukomis, klausėsi pasakojimo, ką jos ,,kalba”. Nukeliavę prie Liaudės upės, tekančios šalia Pociūnėlių, visi plukdė pačių rankomis išlankstytus popierinius laivelius. Į vandenį paleista šimtas laivelių! Šis stovyklos veiklos momentas skirtas paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100 – mečiui.

Stovyklautojai ir dirbo: jie tvarkė Garduvos upelio, Liaudės upės intako, pakrantes, mokyklos sporto aikštyną. Padirbėjo šauniai! Dirbti visiems kartu buvo smagu!

,,Gerumo spindulėlyje” stovyklavo priešmokyklinės grupės vaikai ir 1 – 9 klasių mokiniai. Dirbo būrys pedagogų: Giedrė Petrėtienė, Audronė Macijauskienė, Danguolė Kavaliauskienė, Ona Gailiūnienė, Aldona Maračauskienė, Galina Zyuba, Eugenija Gietienė, Aušrelė Slabokienė, Irena Aukselienė, Diana Masiliūnienė, Kristina Valčiukienė, Darius Kilys, Gintautas Dūdėnas, Mantas Jasiukaitis, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Zigmas Kačinauskas.

Stovykla ,,Gerumo spindulėlis“ – įdomi, prasminga, įsimintina vasaros atostogų pradžia Pociūnėlių pagrindinės mokyklos moksleiviams!

Roma Buivydienė,
Pociūnėlių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Kutiškių kaime apvogtas sandėliukas

Avatar

Paskelbta

data

Spalio 23 d. 12.07 val. Radviliškio rajone, Kutiškių kaime, Pušų g., nuo 2020-10-21 20:00 val. iki 2020-10-23 12:00 val., sugadinus durų pakabinamą spyną, iš moteriai, gim. 1985 m., priklausančio sandėliuko pagrobta: kampinis šlifavimo įrankis, hidraulinis domkratas, gręžimo staklės, briedžio
ragų trofėjus.

Turtinė žala 275 eurai.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

„Auksinė krivūlė“ – ne už rajono pasiekimus

Avatar

Paskelbta

data

Vietos savivaldos dienos išvakarėse Vilniuje Lietuvos savivaldybių asociacija tradiciškai suorganizavo savivaldos apdovanojimus „Auksinė krivūlė“. Šį kartą  apdovanojimas po ilgos pertraukos pasisekė ir Radviliškio rajoną, jo į Vilnių atsiimti vyko meras Antanas Čepononis su Moterimi Saule – administracijos direktore Jolanta Margaitiene.

Ar „Auksinė krivūlė“ buvo išmaldauta?

Ne paslaptis, kad konservatoriams valdant Radviliškio rajoną, jis pagal gyventojų atlyginimų dydį bei gyventojų skaičiaus mažėjimą sparčiai grimzta į dugną. Gal todėl ir savivaldybių asociacijos apdovanojimas „Auksinė krivūlė“ jau aštuonerius metus aplenkdavo Radviliškio rajoną. O ir už kokius pasiekimus galima teikti apdovanojimą, kai  Radviliškio rajono savivaldybės ypatingi nuopelnai būtų nebent dažnas valdininkų lankymasis teisme, nebaigtos brangios statybos, mažiausi medikų ir mokytojų atlyginimai regione bei visoje Lietuvos žiniasklaidoje skambantys skandalai apie Viešųjų pirkimų procedūrų pažeidimus.

Tačiau merui A. Čepononiui  susiruošus   dalyvauti Seimo rinkimuose, situacija pasikeitė – Radviliškio rajonui „Auksinė krivūlė“ įteikta už glaudų savivaldos ir Lietuvos kariuomenės bendradarbiavimą.

Dėl tokios  nominacijos kyla šiokių tokių abejonių – ar tik ne tos krivūlės rajono meras  spalio 5 dieną vyko į Vilnių maldauti? Juk reikia pasirodyti – štai dar netapęs Seimo nariu auksinius daiktus į rajoną parveža, o kai taps, tai jau visus auksu apipils ir iš visų jėgų dirbs, kad  tik „rajonui būtų geriau“.

Rajono ir kariuomenės bendradarbiavimas susiklostęs istoriškai

Dar kyla klausimas, ar  yra koks  bent koks Radviliškio rajono savivaldybės nuopelnas dėl to, kad  rajonas apsuptas Lietuvos kariuomenės padalinių? Rajone nuo seno yra dislokuoti Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos Arsenalas, Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalionas, Kunigaikščio Margirio pėstininkų batalionas, Krašto apsaugos savanoriai. Tiesa, dar Radviliškio rajone planavo įsikurti Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos batalionas, tačiau savo dislokacijos vieta batalionas pasirinko Šilalės miestelį.

„Glaudus bendradarbiavimas“ – stovėjimas šalia kariškių?

Na, o pastaruoju metu „labai glaudų“ bendradarbiavimą su Lietuvos kariuomene rajono meras A. Čepononis ir administracijos direktorė J. Margaitienė pademonstruoja  pastovėdamas šalia kariškių per iškilmingą  priesaikos ceremoniją,  vykstančią Radviliškio miesto aikštėje. Meras ir direktorė  paprastai stovi šalia aukšto rango kariškių, vadinasi, „glaudžiai bendradarbiauja“?

Ateities vizija – apdovanojimai už realius darbus

Belieka tikėtis, jog ateityje, galbūt rajoną valdant naujam merui, „Auksinės krivūlės“ Radviliškio rajonui bus teikiamos ne „pritempiant“ nuopelnus už  bendradarbiavimą su Lietuvos kariuomene, o už realius pasiekimus. Pavyzdžiui, už atsakingą požiūrį į efektyvų finansų valdymą, kaip  Varėnos rajono savivaldybei ar  už smulkaus ir vidutinio verslo skatinimą, kaip Plungės rajono savivaldybei.

Jonas Petrikas

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019