Tarnybinis šuo miške surado paklydusią moterį

Vėlyvą balandžio 20-osios vakarą, 20.40 val., į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs Pakruojo rajono gyventojas prašė tarnybų pagalbos, surandant pasiklydusią jo draugę. Vyro teigimu, ši, būdama neblaivi, nuklydo į mišką ir jis nebegali jos rasti.

Atvykusius policijos pareigūnus pasitikęs neblaivus (1,81 prom.) 51 metų vyriškis pasakojo kartu su 53 metų drauge ėjęs nuo Kalevų kaimo pusės Telišionių kaimo link. Jiems bekeliaujant, moteris staiga nusuko miško takeliu ir dingo iš akiračio. Sparčiai temstant, pakruojiškis dar bandė sekti draugei iš paskos, tačiau jos nebematė, rado tik šalikelėje numestą jos striukę. Vyriškio teigimu, moteris sunkiai orientuojasi ir neva grasino šokti į netoliese esančią Mūšos upę, tad sunerimęs, kad draugei gali nutikti kas blogo, iškvietė pagalbą.

Į paklydusios moters paiešką leidosi Šiaulių apskrities policijos Kinologų poskyrio specialistai Žydrius Marcinkus ir Giedrius Šiškevičius su tarnybiniu šunimi Aru. Nuo vietos, kur buvo pamesta moters striukė, Aras jos pėdsakais sekė ir kolegas vedė net apie 3 kilometrus, kol galiausiai išvydo iš tamsos išnirusią paklydėlę. Moteris buvo sušalusi, greičiausiai virtusi ir susižalojusi galvą, tačiau, lydima pareigūnų, pati parėjo iki kelio, kur jos laukė pagalbą iškvietęs draugas ir medikų ekipažas. Kodėl atsiskyrė nuo draugo ir pasuko į mišką, moteris paaiškinti negalėjo.

Nuoroda į vaizdo įrašą: https://youtu.be/am_l_Jp83xg

                                            Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Dovilė Vaitekūnaitė

Total
0
Dalinasi
Related Posts