Pasitikrinti sveikatą- lyg dalyvauti loterijoje

Pasirodo, Radviliškio gyventojai susiduria su problemomis dėl profilaktinio sveikatos patikrinimo –    negauna talonų.

Pasak gyventojų, dvi dienas duodama po 20 talonų, o dvi dienas po 40 talonų profilaktiniam sveikatos patikrinimui ir jų neužtenka visiems norintiems.

Radviliškio poliklinikos laikinasis direktorius A. Juodis su šiuo teiginiu nesutiko. „Kasdien profilaktiniam sveikatos patikrinimui duodame po 40 talonų, vadinasi, 200 talonų visai savaitei. Tokio skaičiaus turėtų užtekti. Būna taip, kad vieną dieną sveikatos pasitikrinti ateina 50 žmonių, kitą dieną – tik 6. Tikriausiai negauna talonų ir skundžiasi tie rajono gyventojai, kurie nori sveikatą pasitikrinti būtent tą dieną ir negauna talono. Sveikatos profilaktinį pasitikrinimą reikia planuoti, čia neliga, kuri užklumpa netikėtai“,- sakė A. Juodis.

Profilaktinių apžiūrų  kabinete dirbanti G. Kaklauskienė sakė, kad kartais trūksta talonų, kai  trūksta gydytojų, tada duodama po 20 talonų, nes tas pats gydytojas dirba šiame kabinete ir turi priimti savo apylinkės pacientus.

„Būna tokių atvejų, kai ateina žmogus ir prašo priimti, nes darbdavys reikalauja būtent šiandien atnešti pažymą, nes kitaip priims kitą darbuotoją. Tokiems žmonėms stengiamės padėti, neišvarome“,- sakė G. Kaklauskienė.

Profilaktiniam sveikatos patikrinimui Radviliškio poliklinikoje galima registruotis ir telefonu, ir internetu ir per įstatyme nustatytas 5 darbo dienas pasitikrinti sveikatą profilaktinių apžiūrų kabinete tikrai įmanoma, tik apsilankymą jame reikia susiplanuoti iš anksto.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts