Parama rūbais ir avalyne pasiekė Voskonių ir Sidabravo gyventojus

,,Radviliškio rajono paramos centro“ labdara praėjusią savaitę buvo vežta ir dalinta Voskonių, Sidabravo ir aplinkinių gyvenviečių gyventojams.

Aktyvi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Voskonių skyriaus vadovė Edmuntina Beconienė nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moteris negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Voskonių ir aplinkinių gyvenviečių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.

Rugpjūčio 23-ąją pilnut pilnutėlis rūbų ir avalynės Paramos centro automobilis vyko į Sidabravą.  Sidabrave labdaros atvežimą organizavo ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyriaus vadovė Vilma Antanaitytė.

Tiek Voskonių, tiek Sidabravo, tiek aplinkinių gyvenviečių gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga ir prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.

O ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, kad ,,Radviliškio rajono paramos centras“ visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas ir nuoširdžiai dėkojo visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui ir aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus.

Primename, kad Paramos centro labdara yra visiškai nemokama. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595.

,,Radviliškio rajono paramos centro“ adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts