Paramos centro dovanos moksleiviams

„Radviliškio rajono paramos“ centras visą rugpjūtį skelbė akciją „Padėkime Radviliškio rajono vaikams“. Akcijos tikslas – padėti vaikams apsirūpinti mokyklinėmis priemonėmis ir pasiruošti mokyklai. Radviliškyje šią akciją Paramos centras vykdo jau trečius metus.

Paramos centro dovanėlės iškeliavo į 10 gyvenviečių. Dovanėlę sudarė piešimo popierius, spalvotas popierius, sąsiuviniai langeliais ir linijomis, klijai, akvarelė, spalvoti pieštukai, flomasteriai, trintukai, pieštukai ir kapsuliniai rašikliai, liniuotės ir teptukai. Taip pat pridėta ir šiltų koinių pora – artėjančiai žiemai.

Paramos centro dovanėlės pasiekė šių gyvenviečų vaikus:


Pakiršinio skyriaus vadovė Daiva Vaitkevičienė dovanėles perdavė Radviliškio rajono Baisogalos mokyklos -darželio, Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius pavaduotojai Gintarei Pužauskienei, kuri pažadėjo išdalinti reikmenis patiems mažiausiems moksleiviams.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ Šeduvos skyriaus pavaduotojas Vladas Andrejauskas perdavė Sandros Sulingienės vaikams.

Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė perdavė Viktorijos Bagdanovos vaikams.

Vadaktų skyriaus vadovė Inga Miliauskienė perdavė Rimo Dazilionio vaikams.

Sidabravo skyriaus vadovė Vilma Antanaitytė perdavė Ingridos Kulbienės vaikams.

Jonaitiškių skyriaus vadovė Laima Verygienė perdavė Neringos Kulpytės vaikams.

Puipių skyriaus vadovė Gintarė Ivinskienė perdavė Kristinos Kupštytės vaikams.

Miežaičių skyriaus pavaduotoja Ona Kazlovskaja perdavė Astos Bielskienės vaikams.

Vaižgų skyriaus vadovė Dijana Mikalauskienė perdavė Oksanos Žilinskienės vaikams.

Pociūnų skyriaus vadovė Dijana Aksionovienė perdavė Linos Milašienės vaikams.

„Radviliškio rajono paramos centras“ padėkoja visiems, padėjusiems ir prisidėjusiems prie šios gražios akcijos įgyvendinimo. Tai dar ne pabaiga. Paramos centro darbuotojai suruošė dar  3 dovanėles, kurios šią savaitę pasieks Baisogalos, Būtėnų ir Tyrulių vaikus. Tikimės, kad šios dovanėlės pravers vaikams pradedant savo didijį kelią į pažinimą, kuriuo einame visą gyvenimą.

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts