Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

DĖMESIO, „PARDUODU BĖDĄ

Paskelbta

data

“! „Radviliškio rajono paramos centras“ bendradarbiaudamas su „Radviliškio krašto bendruomene“, norėdamas dar labiau padėti sunkiai besiverčiantiems, daugiavaikėms šeimoms, žmonėms su negalia, tęsia rubriką „PARDUODU BĖDĄ“.

Šiuo metu reikalinga pagalba šiems žmonėms:

• Šeimai iš Radviliškio, auginančiai 5 vaikus, reikalingas naudotas šaldytuvas, dviaukštė lova, virtuvinis kampas ir sofa-lova.

• Šeimai iš Bartkūnų, auginančiai neįgalų vaiką, reikalingas naudotas virtuvinis kampas ir kėdės.

• Sunkiai gyvenančiai radviliškietei reikalinga naudota skalbimo mašina.

• Šeimai iš Kurklių, auginančiai 2 vaikus, reikalinga dviejų aukštų lovytė.

• Šeimai iš Tyrulių, auginančiai 8 vaikus, reikalinga naudota dviaukštė lova ir rašomasis stalas.

• Pensininkei iš Radviliškio reikalingas naudotas gartraukis.

• Šeimai iš Radviliškio, auginančiai 4 vaikus, reikalinga naudota dviaukštė lova vaikams.

• 70-metei moteriai iš Augmėnų reikalinga naudota skalbimo mašina.

• Sunkiai gyvenančiai šeimai iš Radviliškio reikalingas naudotas kompiuteris.

• Radviliškietei reikalingas naudotas minkštas kampas su miegama dalimi arba sofa-lova ir šaldiklis.

• 71 metų sunkiai gyvenančiam vyrui reikalinga pagalba – vyras ieško žmogaus, galinčio sutvarkyti jo elektrinį invalido vežimėlį.

 

Galintys padėti sunkiai gyvenančioms šeimoms bei senoliams, kreipkitės į VŠĮ „Radviliškio rajono paramos centrą“ telefonais: 8 655 59 595, 8 657 99 599.

Žmonių kontaktus duosime norintiems padėti, kurie galės patys nuvežti ir įteikti reikalingus daiktus, arba juos perduos mūsų darbuotojai.

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi