Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“ įvyko Radviliškio viešojoje bibliotekoje

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija kvietė į ketvirtąjį nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Šiemet konkursas visoje Lietuvoje vyks 2 etapais. Pirmasis etapas jau įvyko vasario 28 d., antrasis vyks kovo 10 d. LR Seime. Jame dalyvauti bus kviečiami pirmojo etapo nugalėtojai.

Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vykusiame pirmajame konkurso etape dalyvavo 6 senjorai. Skaitytojų aptarnavimo skyriaus darbuotojos registravo norinčius dalyvauti ir pasirūpino, kad konkursas vyktų sklandžiai, pagal taisykles. Konkurso dieną buvo išdalintos užduotys. Per 45 minutes visi dalyviai turėjo atsakyti į 40 klausimų. Viešojoje bibliotekoje konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“ laimėjo Petras Rimantas Kundrotas, teisingai atsakęs į 34 klausimus. Jis turės galimybę dalyvauti antrame konkurso etape. Puikiai pasirodė ir kiti dalyviai: Alfredas Krikštanas, Danguolė Dabašinskienė, Edmundas Gaubas, Alfonsė Sripeikienė, Romualdas Jurėnas.

Po konkurso Viešosios bibliotekos darbuotojos pasidžiaugė, kad Radviliškio krašto žmonės puikiai žino savo Tėvynės istoriją, kad jiems tai svarbu, brangu ir atmintina.

Viešosios bibliotekos informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts