Mažylių šventė Vaižganto progimnazijoje

Vaižganto progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės ,, Drugeliai“ ugdytiniai ir jų tėveliai  kartą per mėnesį renkasi  į kūrybiškumo vakarus.  Vaikai  kartu su tėveliais gamina vieną kūrybinį darbelį. Kartais kūrybiškumo vakaras išauga į didelę ir gražią šventę. Taip nutiko ir spalio 24 d. vakarą.

Spalio 24 dienos vakare ,, Drugelių“ grupės tėveliai  kartu su savo vaikais nusprendė paminėti  Heloviną. Vaikučiai  buvo supažindinti su Vėlinių ir Helovino šventės  tradicijomis. Šventės metu  siautė raganos ant šluotų, šoko velniukai ir šikšnosparniai. Sulaukėme didelės tėvelių pagalbos dekoruojant klasę. Klasės siena pasipuošė didžiuliu voratinkliu su vorais, šikšnosparniais. Tėvelių ir vaikų rankomis moliūgai pavirto žibintais, kurie papuošė mokyklos  teritoriją. Dėkojame tėveliams. Vakare moliūgai tapo ypač įspūdingi. 

Visi pasipuošę, prisipjaustę moliūgų, labai skaniai  ragavo moliūgų pyragą, vaišinosi moliūgo sėklomis. Buvo gera matyti, kaip draugiškai besidarbuojant moliūgai tampa žibintais, kurie nušvietė mokyklos kiemą.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Pocevičiūtė

Total
0
Dalinasi
Related Posts