Į baseiną – tik vienos zonos laiku

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcijai paskambinęs radviliškietis skundėsi, kad  baseinas tapo lyg kokia kiaule – taupykle, nusukinėjančią eurus nuo lankytojų.

„Kai perki bilietą į baseiną 15 val. 15 minučių 2 valandom, turi išeiti 17 val. 15 minučių. Per tą 15 minučių pirtimis nebespėji pasinaudoti, nes jau reikia rengtis, o už bilietą reikia mokėti brangiau – kaip kad būtum baseine nuo 17 valandos“,- sakė savaitraščio skaitytojas. Vadinasi, eidamas į baseiną 15 val. 15 min. dviem valandoms, už bilietą moki ne 5 eurus, kaip kad yra nustatyta iki 17 valandos, tačiau 7 eurus, kaip yra nustatyta po 17 valandos.
Šią situaciją paprašėme paaiškinti Radviliškio plaukimo baseino direktorių J. Onaitį.
„Jeigu žmogus ateina po 15 valandos ir nori baseino paslaugomis pasinaudoti 2 valandas, paprašome jo palaukti iki 17 valandos, arba pirkti bilietą valandai, o po to prasitęsti. Mes kalbėjomės su vilniečiai, montavusiais šią apskaitos sistemą baseine, ir jie sakė, kad  toks „miksas“, kai vienam klientui į vieną bilietą būtų įtrauktas dviejų zonų laikas, negalimas. Patarimas lankytojams būtų toks –  iki 17 valandos bilietus pirkti pigiau, o jeigu norėsis dar pasipliuškenti ilgiau – nusileisti į apačią ir prasitęsti bilietą, tačiau jau kainuos brangiau“,- sakė baseino direktorius.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts