Pacientų lankymo ir lydėjimo tvarka Radviliškio ligoninėje karantino metu

Atsižvelgiant į švelninamas karantino sąlygas šalyje, Radviliškio ligoninėje taip pat švelninamas karantino režimas:

Leidžiama aplankyti mirštančius pacientus gydančio gydytojo leidimu, suderinus su skyriaus vedėju arba direktoriaus pavaduotoja medicinai.

Su mirštančiu pacientu atsisveikinti leidžiama paciento gydymo stacionare ligos istorijoje įrašytiems asmenims (kaip paciento atstovui/atstovams) ir artimiems giminaičiams: paciento sutuoktiniui, sugyventiniui (partneriui), paciento tėvams (įtėviams), paciento vaikams (įvaikiams), broliams ir seserims.

Leidimas atsisveikinti su pacientu išduodamas vienkartinai kiekvienam aukščiau išvardintam asmeniui.

Atsisveikinti su mirštančiu pacientu leidžiama tik po vieną asmenį, kuris, prieš įleidžiant jį į skyrių, privalo palikti rūbus rūbinėje, užsidėti vienkartinę kaukę, dezinfekuoti rankas.

Esant būtinybei, jau galima lydėti pacientus į Konsultacinę polikliniką ir į Priėmimo–skubiosios pagalbos skyrių (tik pacientus, kuriems nėra įtariama koronaviruso infekcija). Į Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus Izoliacinio bloko palatas lydėti paciento ir toliau nebus leidžiama. Lydėti galima ne daugiau kaip vienam asmeniui. Lydintysis asmuo ir pacientas privalo dėvėti kaukę.

❗️Visiems lankytojams/palydovams, prieš įleidžiant į skyrių, bus matuojama temperatūra. Karščiuojantys lankytojai/palydovai į ligoninę nebus įleidžiami.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
11
Dalinasi
Related Posts