Mažvydo gatvėje – automobilių eilės lyg didmiestyje

Po to, kaip rašėme

 

„Radviliškio kraštas“ jau rašė apie ilgas lengvųjų automobilių eiles, užgriozdinančias Mažvydo gatvę. „Radviliškio krašto“ redakcija apie šią problemą informavo Radviliškio rajono policijos komisariatą.

„Aš pats buvau nuvažiavęs keletą kartų į Mažvydo gatvę pasižiūrėti, kaip statomi automobiliai, buvo nuvažiavę saugaus eismo specialistai. Dėl šios situacijos kreipėmės į Saugaus eismo komisiją ir artimiausiame posėdyje šis klausimas bus sprendžiamas. Mano nuomone, ten reikia pastatyti keletą draudžiamųjų ženklų, nes šioje gatvėje tikrai sunku automobiliams prasilenkti“,- sakė Saulius Molotokas, laikinai einantis Radviliškio rajono Policijos komisariato viršininko pareigas.

Pareigūnų nuomone, įmonės savininkai galėtų leisti darbuotojams automobilius statyti įmonės teritorijoje – vietos ten tikrai pakankamai.

Šiuo metu, kol nėra draudžiamųjų ženklų, Mažvydo gatvėje vėl nusidriekusios lengvųjų automobilių eilės, automobiliais užstatyta ir Turgaus gatvė.

Apie Saugaus eismo komisijos sprendimą dėl automobilių statymo Mažvydo gatvėje skaitytojus informuosime po įvykusio posėdžio.

„Radviliškio krašto“ informacija

Draudimas internetu visada pigiau

Total
0
Dalinasi
Related Posts