Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Mažvydo gatvėje – automobilių eilės lyg didmiestyje

Avatar

Paskelbta

data

Po to, kaip rašėme

 

„Radviliškio kraštas“ jau rašė apie ilgas lengvųjų automobilių eiles, užgriozdinančias Mažvydo gatvę. „Radviliškio krašto“ redakcija apie šią problemą informavo Radviliškio rajono policijos komisariatą.

„Aš pats buvau nuvažiavęs keletą kartų į Mažvydo gatvę pasižiūrėti, kaip statomi automobiliai, buvo nuvažiavę saugaus eismo specialistai. Dėl šios situacijos kreipėmės į Saugaus eismo komisiją ir artimiausiame posėdyje šis klausimas bus sprendžiamas. Mano nuomone, ten reikia pastatyti keletą draudžiamųjų ženklų, nes šioje gatvėje tikrai sunku automobiliams prasilenkti“,- sakė Saulius Molotokas, laikinai einantis Radviliškio rajono Policijos komisariato viršininko pareigas.

Pareigūnų nuomone, įmonės savininkai galėtų leisti darbuotojams automobilius statyti įmonės teritorijoje – vietos ten tikrai pakankamai.

Šiuo metu, kol nėra draudžiamųjų ženklų, Mažvydo gatvėje vėl nusidriekusios lengvųjų automobilių eilės, automobiliais užstatyta ir Turgaus gatvė.

Apie Saugaus eismo komisijos sprendimą dėl automobilių statymo Mažvydo gatvėje skaitytojus informuosime po įvykusio posėdžio.

„Radviliškio krašto“ informacija

Draudimas internetu visada pigiau

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019